"Шлях до цього був довгим, адже Кремль капостив нам на кожному кроці" - Порошенко про ратифікацію Нідерландами Угоди про асоціацію України з ЄС (відео)

Президент України наголосив, що вступ в силу Угоди про асоціацію, зона вільної торгівлі і безвізовий режим з ЄС, який стартує рівно через десять днів, - це надзвичайно важливі кроки на нашому шляху до об'єднаної Європи.

Петро Порошенко. Фото:скрін відео

Президент України Петро Порошенко прокоментував рішення Сенату Нідерландів про ратифікацію Угоди про асоціацію з Євросоюзом. За словами Порошенка, шлях до цього був довгим, адже російська влада намагалися унеможливити ратифікацію Угоди і зупинити шлях України до ЄС. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу глави держави.

"Кремль, уражений хронічною українофобією, капостив нам на кожному кроці. Він використовував всі наявні ресурси: гроші, пропаганду, брехню, інтриги, розвідувальні структури і групи впливу. Йому підігравали антиєвропейські популістські сили всередині Євросоюзу, які використовували наявні бюрократичні зачіпки і створювали нові" , - зазначив президент.

За його словами, Угода про асоціацію на фініші ратифікації опинилася під загрозою і українські дипломати "боролися за те, щоб зірки на європейському небосхилі склалися сприятливо для України".

Порошенко подякував прем'єр-міністру Нідерландів Марку Рютте, Національним зборам і Сенату.

"Вступ в силу Угоди про асоціацію, зона вільної торгівлі і безвізовий режим з ЄС, який стартує рівно через десять днів, - це надзвичайно важливі кроки на нашому шляху до об'єднаної Європи", - підкреслив український президент.

Хіти тижня. "Вас хтось туди запрошував? - Ні!": Еpдoгaн поставив Пyтiна на місце через російських військових у Криму, на Донбасі та в Сирії

п’ятниця, 7 травень 2021, 19:00

Турецькuй лідер Реджеп Ердоган в контексті війнu в Сuрійській Арабській Республіці та прuсутності на терuторії Сuрії військового контuнгенту Туреччини різко вuсловuвся в бік Асада і Путіна, повідомляють Патріоти України. Зокрема, як інформують ЗМІ, Ерд...

Путін може атакувати з Чорного моря: Адмірал НАТО попередив про загрозу вторгнення Росії в Україну

п’ятниця, 7 травень 2021, 18:28

Попри те, що Росія оголосила про відведення своїх військ від кордону з Україною, наша держава має бути готовою до нової провокації країни-агресора. Цілком імовірно, що вона відбудеться у Чорному морі. Таку думку озвучив колишній верховний головнокоманд...