"Шлях до цього був довгим, адже Кремль капостив нам на кожному кроці" - Порошенко про ратифікацію Нідерландами Угоди про асоціацію України з ЄС (відео)

Президент України наголосив, що вступ в силу Угоди про асоціацію, зона вільної торгівлі і безвізовий режим з ЄС, який стартує рівно через десять днів, - це надзвичайно важливі кроки на нашому шляху до об'єднаної Європи.

Петро Порошенко. Фото:скрін відео

Президент України Петро Порошенко прокоментував рішення Сенату Нідерландів про ратифікацію Угоди про асоціацію з Євросоюзом. За словами Порошенка, шлях до цього був довгим, адже російська влада намагалися унеможливити ратифікацію Угоди і зупинити шлях України до ЄС. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу глави держави.

"Кремль, уражений хронічною українофобією, капостив нам на кожному кроці. Він використовував всі наявні ресурси: гроші, пропаганду, брехню, інтриги, розвідувальні структури і групи впливу. Йому підігравали антиєвропейські популістські сили всередині Євросоюзу, які використовували наявні бюрократичні зачіпки і створювали нові" , - зазначив президент.

За його словами, Угода про асоціацію на фініші ратифікації опинилася під загрозою і українські дипломати "боролися за те, щоб зірки на європейському небосхилі склалися сприятливо для України".

Порошенко подякував прем'єр-міністру Нідерландів Марку Рютте, Національним зборам і Сенату.

"Вступ в силу Угоди про асоціацію, зона вільної торгівлі і безвізовий режим з ЄС, який стартує рівно через десять днів, - це надзвичайно важливі кроки на нашому шляху до об'єднаної Європи", - підкреслив український президент.

"Лукашенко не хоче остаточно сваритися з Україною": Арестович вказав на кілька показових нюансів

субота, 24 липень 2021, 13:30

Попри те, що Олександр Лукашенко дозволяє собі різкі заяви в бік України, Білорусь досі не визнала Крим російським. Остаточні висновки щодо політики Лукашенка потрібно буде робити після білорусько-російських військових навчань, які відбудуться у вересн...

Російські ліберали втрачають удавану порядність на кримському питанні: Парфьонов загримів у "Миротворець"

субота, 24 липень 2021, 11:55

Відомий російський журналіст Леонід Парфьонов опинився в "чистилищі" Миротворця після інтерв'ю з колегою з Києва Євгеном Кисельовим. Під час бесіди автор і ведучий циклу передач "Намєдні" не зміг відповісти на знакове запитання "Чий Крим?". Так, модера...