"Шоу до Дня Соборності": НАБУ намагалося вручити підозру екс-представнику Порошенка в Криму

За словами Бориса Бабіна, підготовлена підозра стосується його діяльності на посаді Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини в червні-грудні 2015 року.

Борис Бабін. Фото: Фейсбук.

У середу, 22 січня, детективі Національного антикорупційного бюро намагалися вручити підозру колишньому представнику президента в АР Крим Борису Бабіну. Про це він написав у себе в Facebook, передають Патріоти України.

За словами Бабіна, підготовлена підозра стосується його діяльності на посаді Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини в червні-грудні 2015 року.

“Така цікава процесуальна діяльність в нинішніх політичних умовах мене зовсім не дивує. Обрана для цього замовниками цього шоу дата Дня Соборності також промовиста. Підозру цю розцінюю як найвище визнання своєї діяльності в 2014-2020 з протидії агресорові”, – написав він.

У свою чергу НАБУ і САП поки не зробили ніяких заяв з цього приводу. Зазначимо, що на посаді уповноваженого у справах ЄСПЛ Бабін Борис перебував з червня по грудень 2015 року. 17 березня 2017 року, президент Петро Порошенко призначив постійним представником президента України в АР Крим. Вже 2 грудня 2018 президент звільнив Бабіна з посади за власним бажанням.

"Йде потужна боротьба": В ОК "Південь" розкрили, яка зараз ситуація на лівому березі Херсонської області

понеділок, 25 вересень 2023, 9:55

Військові РФ хотіли б збільшити свої резерви на захопленій частині Херсонської області, але не можуть цього зробити. Наразі їм необхідно посилити свої позиції на інших двох напрямках - Запорізькому та на сході, де скоординовані резерви, передають Патрі...

Час "хапати": Місцева влада різко збільшила закупівлі перед ухваленням закону, що забере у них "зайві" гроші на ЗСУ

понеділок, 25 вересень 2023, 9:52

Одразу після ухвалення Верховною Радою закону про вилучення військових податків з місцевих бюджетів у першому читанні, місцева влада різко збільшила об‘єми закупівель, передають Патріоти України. Як свідчать данні на платформі Прозорро, яскравим прикла...