"Шоу до Дня Соборності": НАБУ намагалося вручити підозру екс-представнику Порошенка в Криму

За словами Бориса Бабіна, підготовлена підозра стосується його діяльності на посаді Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини в червні-грудні 2015 року.

Борис Бабін. Фото: Фейсбук.

У середу, 22 січня, детективі Національного антикорупційного бюро намагалися вручити підозру колишньому представнику президента в АР Крим Борису Бабіну. Про це він написав у себе в Facebook, передають Патріоти України.

За словами Бабіна, підготовлена підозра стосується його діяльності на посаді Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини в червні-грудні 2015 року.

“Така цікава процесуальна діяльність в нинішніх політичних умовах мене зовсім не дивує. Обрана для цього замовниками цього шоу дата Дня Соборності також промовиста. Підозру цю розцінюю як найвище визнання своєї діяльності в 2014-2020 з протидії агресорові”, – написав він.

У свою чергу НАБУ і САП поки не зробили ніяких заяв з цього приводу. Зазначимо, що на посаді уповноваженого у справах ЄСПЛ Бабін Борис перебував з червня по грудень 2015 року. 17 березня 2017 року, президент Петро Порошенко призначив постійним представником президента України в АР Крим. Вже 2 грудня 2018 президент звільнив Бабіна з посади за власним бажанням.

Хіти тижня. "Путин смертельно испуган. И парализован от страха", - Слава Рабинович

четвер, 9 квітень 2020, 11:30

"Подавляющее большинство не только развитых, но и развивающихся стран "въехали" в пандемию коронавируса после беспрецедентно долгого 11-летнего периода экономического роста, увеличения реальных располагаемых доходов домохозяйств, и создания рекордно вы...

Так починався Слов’янськ

четвер, 9 квітень 2020, 8:50

“Російська весна” на кінець першої декади квітня 2014 року мала всі ознаки того, що невдовзі припиниться як явище. Депутати обласних рад не підтримали вимог, які надиктувовалися радниками із Кремля, у жодній з областей України. Вимоги мали включати нев...