"Шоу до Дня Соборності": НАБУ намагалося вручити підозру екс-представнику Порошенка в Криму

За словами Бориса Бабіна, підготовлена підозра стосується його діяльності на посаді Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини в червні-грудні 2015 року.

Борис Бабін. Фото: Фейсбук.

У середу, 22 січня, детективі Національного антикорупційного бюро намагалися вручити підозру колишньому представнику президента в АР Крим Борису Бабіну. Про це він написав у себе в Facebook, передають Патріоти України.

За словами Бабіна, підготовлена підозра стосується його діяльності на посаді Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини в червні-грудні 2015 року.

“Така цікава процесуальна діяльність в нинішніх політичних умовах мене зовсім не дивує. Обрана для цього замовниками цього шоу дата Дня Соборності також промовиста. Підозру цю розцінюю як найвище визнання своєї діяльності в 2014-2020 з протидії агресорові”, – написав він.

У свою чергу НАБУ і САП поки не зробили ніяких заяв з цього приводу. Зазначимо, що на посаді уповноваженого у справах ЄСПЛ Бабін Борис перебував з червня по грудень 2015 року. 17 березня 2017 року, президент Петро Порошенко призначив постійним представником президента України в АР Крим. Вже 2 грудня 2018 президент звільнив Бабіна з посади за власним бажанням.

Іран відмовився сплачувати компенсації МАУ за збитий на Тегераном авіалайнер

понеділок, 10 серпень 2020, 19:34

Іран відмовився виплатити компенсацію "Міжнародним авіалініям України" за збитий у січні літак, тому що лайнер був застрахований європейськими фірмами. Про це заявив голова Центральної страхової організації Ірану Голамреза Сулеймані, повідомляють Патрі...

Хіти тижня. "​Вчера наблюдательный Сергей Власенко обратил внимание на то, что в интервью советника главы ОП Михаила Подоляка есть две очевидные "оговорки по-Фрейду", - Береза

понеділок, 10 серпень 2020, 19:30

"Выходит, что «простой человек» - это не сущность Президента, а только его образ, роль, которую он играет. Еще одна роль в его актёрском списке, а не миссия, которую надо выполнить. А то, что Зеленский не понимает, что Украина не Швейцария говорит о то...