Швидка перемога України дорівнює розпаду РФ: Чому на Заході не квапляться надавати ЗСУ всю зброю

Захід продовжить дозовану військову підтримку України, озираючись на реакцію Путіна. Крім того, союзники не надають одразу всю необхідну нам зброю, адже бояться, що швидка поразка РФ призведе до її розпаду. Таку думку висловив колишній міністр закордонних справ і чинний керівник Центру дослідження Росії Володимир Огризко в інтерв’ю ТСН.ua, передають Патріоти України.

"Ескалація на превеликий жаль засіла глибоко в головах західних політиків. Вони це використовують, як відмовку швидко вирішити питання", – зазначив експерт. На думку Огризка, оточення Путіна, хоч і "втратило здоровий глузд", але прекрасно розуміє, що таке ядерна кнопка і ядерна війна.

"Вони не потягнуться до цієї кнопки, тому що їх попередили, що це буде останній день їхнього фізичного існування", – переконаний він.

На думку експерта, дозованість в наданні Заходом зброї Україні має іншу природу. Адже у разі швидкої перемоги України у Росії почнуться "політичні землетруси" небаченої сили, від якої вона почне валитися.

"Частково чи суцільно – ми цього не можемо спрогнозувати, тому що дуже багато факторів впливатимуть на цю ситуацію. Але вона не збережеться у нинішніх кордонах. Почнуть відвалюватися шматочки: спочатку маленькі, а потім більші. А потім вона сама може припинити існування. І на це питання на Заході немає відповіді – що робити, з ким домовлятися, як вилучати ядерну зброю і велика кількість інших питань", – припускає Огризко.

За його словами, на Заході хочуть поступової трансформації Росії – щоб вона не становила загрози як для сусідів, наприклад України, так і глобально.

"А як це зробити – питання відкрите. Лише зараз на Заході почалися реальні дослідження, що робити, аби колапс РФ не призвів до непередбачуваних наслідків. Цей процес безумовно складний. Тому на Заході хочуть відтягнути процес швидкого розвалу і зрозуміти, яким чином діяти далі", – підсумував Володимир Огризко.

Росія ставиться до українських дітей як до "військових трофеїв". Навіть пишається нашим звинуваченням, - прокурор МКС

вівторок, 21 березень 2023, 23:15

Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан вважає, що Росія поводиться з дітьми як з військовими трофеями, передають Патріоти України. "Ви повинні доглядати за ними (за дітьми - ред.). Якщо вони не в безпеці, ви переміщуєте їх в безпечну частин...

Будуть і далі за них молитися?: В Одесі росіяни вдарили ракетами по будинку на території монастиря УПЦ МП (відео)

вівторок, 21 березень 2023, 22:43

Росіяни ввечері, 21 березня, випустили по Одесі чотири ракети. Дві з них вдалось збити, інші поцілили по триповерховому будинку на території одного із монастирів. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України. "Росія...