Сказав, що через проблеми... з головою: Президент Бразилії скасував поїздку на саміт БРІКС у Казані

Президент Бразилії Луїз Інасіо Лула да Сілва скасував свій візит до Росії на саміт БРІКС. Це пов’язано із рекомендацією лікаря уникати далеких перельотів після травми голови. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України.

В офісі президента повідомили, що Лула да Сілва, спершу планував вилетіти на саміт у неділю о 17:00. Втім, тепер він приєднається до зустрічі БРІКС через відеоконференцію. Згідно з медичним висновком, який видала лікарня Sirio Libanes, президенту Бразилії "рекомендовано уникати далеких авіаперельотів, але в іншому він може виконувати свої звичайні обов'язки". У звіті також зазначено, що Лула да Сілва отримав рвану рану в "потиличній області", додали в Reuters.

Що відомо про БРІКС

Бразилія, Росія, Індія та Китай є засновниками БРІКС (англ. BRICS – скорочення від Brazil, Rusia, India, China, South Africa). Окрім геополітики, група фокусується на економічному співробітництві та збільшенні багатосторонньої торгівлі та розвитку.

Акронім БРІКC був придуманий у 2001 році тодішнім головним економістом Goldman Sachs Джимом О'Нілом у дослідницькій статті, яка підкреслювала потенціал зростання Бразилії, Росії, Індії та Китаю. Блок був заснований як неформальний клуб у 2009 році, щоб забезпечити платформу для своїх членів, щоб кинути виклик світовому порядку, де домінують Сполучені Штати та їхні західні союзники.

Його створення ініціювала Росія. Група не є офіційною багатосторонньою організацією як ООН, Світовий банк або Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК). Глави держав і урядів країн-учасниць збираються щорічно, причому кожна країна бере на себе однорічне головування в групі.

Путін піднімає ставки: РФ створила ракету "Орешник", порушивши домовленості укладені з США, - Forbes

п’ятниця, 22 листопад 2024, 23:55

Балістична ракета середньої дальності "Орешник", якою РФ 21 листопада атакувала Дніпро, була створена "підступними" порушниками Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності від 1987 року. Про це пише Forbes, передають Патріоти України. Жур...

"Основна подія": Британська розвідка назвала фактор, що змінив характер російсько-української війни

п’ятниця, 22 листопад 2024, 23:25

За 1000 днів конфлікту Повітряно-космічні сили Росії, незважаючи на технологічну та чисельну перевагу, не змогли домогтися переваги в повітрі над Україною, передають Патріоти України з посиланням на Міністерство оборони Великобританії у X (Twitter). "О...