По всій території Росії продовжується часткова мобілізація населення. Нещодавня гучна смерть молодого депутата, якого відправили на фронт, викликала переляк та паніку в урядовців призовного віку, передають Патріоти України.
Після цього випадку вони почали масово звільнятися. Ймовірно, що провали російської мобілізації незабаром змусять Путіна згорнути її.
Провали російської мобілізації неможливо не помітити. Чоловіки готові зробити все, щоб уникнути призову і відправки на фронт в Україну.
Жорстка критика російського призову стає для росіян звичною справою. Наприклад, нещодавно депутат Держдуми Росії Максим Іванов звинуватив військкомати у Свердловській області у тому, що там "женуться не за якістю, а за кількістю".
Комісари поспішають, адже хочуть швидше закрити призовні квоти. Через це часто "могилізують" чоловіків без бойового досвіду. Інститут вивчення війни, посилаючись на російські ЗМІ повідомляє, що в Росії загинув 28-річний керівник департаменту уряду Москви. Його мобілізували 23 вересня, а вже 10 жовтня він загинув в Україні.
Росіян обурила ця ситуація, адже депутат не мав бойового досвіду і через це просто став "гарматним м'ясом". Ця гучна смерть стала причиною того, що російські держпосадовці почали активно звільнятися.
Політтехнолог Михайло Шейтельман проаналізував слова Владіміра Путіна і вирахував, скільки мобілізованих військовослужбовців з Росії гине в Україні. За його розрахунками, щодня Росія втрачаєблизько 40 "мобіків".
Річ у тім, що за твердженнями Путіна, 16 тисяч мобілізованих росіян уже воюють на фронті. До цього в Україні було орієнтовно 160 тисяч загарбників. Виходить, що 10% тих, хто зараз перебуває на фронті, – мобілізовані. Політтехнолог припускає, що кожен 10 ліквідований російський військовий – "мобік".
Президент США Дональд Трамп заявив, що Україні буде дуже складно повернути території, втрачені за 11 років війни з Росією, зокрема Крим. Про це він сказав під час розмови з журналістами, передають Патріоти України. У відповідь на запитання, чи досі вва...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.04.25 орієнтовно склали: