У Чернівецькій області засудили жителя Одещини, який підтримував державу-агресора та хотів присягти на вірність "ДНР". Про це повідомили у Чернівецькій обласній прокуратурі, передають Патріоти України.
У суді прокурори довели, що з лютого 2022 року чоловік співпрацював з державою-агресором та терористичною організацією "ДНР", а також сприяв у проведенні підривної та терористичної діяльності.
"Через соціальні мережі він поширював проросійську ідеологію, звеличував РФ, підтримував збройну агресію окупантів проти України. Також громадянин налагодив контакти з керівником псевдореспубліки та так званим "Міністерством внутрішніх справ ДНР". Перебуваючи на підконтрольній Україні території, він збирав для ворога інформацію про підрозділи Збройних Сил України, які розміщувались на території Одеської області", - йдеться у повідомленні.
Зрадника затримали у Запорізькій області, коли він намагався виїхати на тимчасову окуповану територію, щоб скласти присягу на вірність "ДНР".
Суд визнав жителя Одещини винним у державній зраді та участі в терористичній організації (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 258-3 КК України) й присудив йому 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...