Стало відомо, хто зі "слуг" намагається врятувати прем'єрство Гончарука

На думку першого віце-спікера Верховної Ради Руслана Стефанчука, посилення потребують соціальний та економічний блоки уряду.

Руслан Стефанчук. Фото: скріншот з відео.

На позачерговій сесії Верховної Ради можуть розглянути питання "про точкове підсилення" Кабінету Міністрів. Про це заявив перший заступник голови парламенту Руслан Стефанчук, передають Патріоти України.

"Ми хочемо дещо відкоригувати. Крім того, мова йде про парламентський контроль за діяльністю уряду. Це абсолютно нормально і відповідає всім критеріям нормального цивілізованого європейського суспільства", – сказав він, коментуючи плани на позачергову сесію, яка відбудеться 4 березня.

На репліку ведучої Тетяни Даниленко, що не йдеться "про невдоволення генеральною лінією діяльності уряду, а тільки про практичні моменти співпраці", Стефанчук відповів: "Безумовно".

"Мова в першу чергу може йти про точкові зміни. Тому що ми бачимо, що деякі напрямки потребують посилення. Зокрема, це соціальний напрямок, економічний. Чи буде питання повної ротації? Ви правильно сказали, що в уряду є імунітет річний... Тому тільки у випадку, якщо (я зараз фантазую) члени уряду напишуть заяви про відставку, це питання може бути розглянуто. А так в уряду, відповідно до Конституції, є такий імунітет", – підкреслив Стефанчук.

Відповідно до ст. 87 Конституції України, питання про відповідальність Кабінету Міністрів, за результатами якого може бути винесено вотум недовіри уряду, "не може розглядатися Верховною Радою більше одного разу протягом однієї чергової сесії, а також протягом року після схвалення програми діяльності Кабміну або протягом останньої сесії Верховної Ради".

Джерело: Радіо НВ

З архіву ПУ. Військова дипломатія: Новий начальник Генштабу Хомчак пояснив “демарш” генерала Луньова на інавгурації Зеленського

неділя, 12 липень 2020, 23:30

Генерал Хомчак намагається навести містки між новим головнокомандувачем та бойовими генералами, котрі важко сприймають "піджаків" над собою та ще й "відкосивших" від армії. Командувач Силами спеціальних операцій Ігор Луньов не мав намір до демаршу, кол...

Воно зовсім не знає українців: Путін заявив, що відносини України та Росії зіпсував не Крим

неділя, 12 липень 2020, 23:16

Російський президент спробував перекласти власну провину на "фашистський" український уряд. Президент РФ Володимир Путін заявив, що окупація Криму не вплинула на відносини України та Росії. Про це він заявив в інтерв'ю каналу "Росія 1", передають Патрі...