"Ситуація стає заплутанішою": у Пентагоні оцінили успіхи ЗСУ та армії РФ на Донбасі

Офіційний представник Пентагону Джон Кірбі оцінив ситуацію на війні в Україні і заявив, що жодна зі сторін не досягла значного прогресу. За його даними, бої в районі між Херсоном та Миколаєвом тривають, українські та російські війська мають сутички щодня, передають Патріоти України.

"Українці оцінили б це як прогрес, оскільки утримують росіян від наступу на Миколаїв. І це не так вже й мало", - сказав Кірбі на брифінгу. У районі Харкова Україна продовжує контрнаступ, відтісняючи російські війська на Схід, ближче до кордону. Водночас на Донбасі, за словами Кірбі, ситуація стає більш заплутанішою.

"Я маю на увазі, що щодня відбуваються зіткнення та бої, іноді за маленькі хутори і села, іноді - за великі міста, де росіяни можуть домогтися успіхів, але наступного день втрачають ці досягнення. Тому буквально щодня деякі території переходять з рук в руки", - сказав він.

Представник Пентагону уточнив, що мова йде про ситуацію на північному сході Донецької області, недалеко від Сєвєродонецька і Лисичанська, де "росіяни продовжують домагатися дуже поступового прогресу, просуваючись на Захід в межах Донбасу".

Однак у напрямку Слов'янська і Краматорська "вони не домоглися значного прогресу", - зазначив він. Кірбі додав, що війська РФ мають величезну чисельну перевагу. Зараз Росія розгорнула в Україні 110 оперативно-батальйонних тактичних груп. Більшість - на Півдні, а інші угруповання роз'єднані та воюють в районі Донбасу.

Російські загарбники ракетним ударом в Харкові зруйнували школу

понеділок, 4 липень 2022, 11:43

Сьогодні, 4 липня, о четвертій годині ранку російські окупанти завдали ракетного удару по Шевченківському району Харкова. Вибух знищив загальноосвітню школу. Наразі рятувальники розбирають завали. . Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгуб...

Вставляв цвяхи в ніс: Окупованим містом під Харковом призначили керувати... учасника "Україна має талант"

понеділок, 4 липень 2022, 11:15

В окупованій російськими військами місті Балаклія Харківській області посаду заступника керівника місцевої окупаційної адміністрації обіймає Сергій Агарков, колишній учасник проєкту "Україна має талант". Чоловік відомий вміннями йоги: може помістити цв...