
"Інспектори Севприроднагляду провели обстеження території. Встановлено, що ділянка не належить до особливо охоронюваних природних території – заказника "Бухта Козача". Однак зафіксовано порушення в акваторії Чорного моря", – ішлося в повідомленні, опублікованому 28 квітня.
Втім, як зазначає НТС, незважаючи на розголос у ЗМІ та реакцію Севприроднагляду, робіт із розпилювання кораблів на пляжі не зупинили. Навіть більше: якщо раніше біля причалу був тільки один корабель для розпилу – МРК "Мираж", то тепер до нього додався малий протичовновий корабель "Владимирец".
На місці розпилу кораблів, окрім розкиданого сміття упереміш із брухтом, журналісти помітили екскаватор. На думку місцевих жителів, працівники підприємства спеціально поглибили дно бухти, а видобутим піском і ґрунтом почали відсипати дорогу, щоб потім сушею вивозити розпиляний брухт для продажу. Місцеві жителі проти робіт з утилізації кораблів у бухті, оскільки бояться погіршення екологічної ситуації.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...