"Інспектори Севприроднагляду провели обстеження території. Встановлено, що ділянка не належить до особливо охоронюваних природних території – заказника "Бухта Козача". Однак зафіксовано порушення в акваторії Чорного моря", – ішлося в повідомленні, опублікованому 28 квітня.
Втім, як зазначає НТС, незважаючи на розголос у ЗМІ та реакцію Севприроднагляду, робіт із розпилювання кораблів на пляжі не зупинили. Навіть більше: якщо раніше біля причалу був тільки один корабель для розпилу – МРК "Мираж", то тепер до нього додався малий протичовновий корабель "Владимирец".
На місці розпилу кораблів, окрім розкиданого сміття упереміш із брухтом, журналісти помітили екскаватор. На думку місцевих жителів, працівники підприємства спеціально поглибили дно бухти, а видобутим піском і ґрунтом почали відсипати дорогу, щоб потім сушею вивозити розпиляний брухт для продажу. Місцеві жителі проти робіт з утилізації кораблів у бухті, оскільки бояться погіршення екологічної ситуації.
Жителі тимчасово захоплених військами Росії населених пунктів на Луганщини все частіше залишаються без житла та земельних ділянок. Окупанти "віджали" у регіоні ще 18 тисяч гектарів землі, яку вони самі ж визнали такою, що не має власників. Про це повід...
Співробітники Служби безпеки України викрили на Дніпропетровщині підприємство, що допомагало Росії будувати лабораторії, в яких ворог розробляє ядерну зброю. Про це йдеться на офіційному сайті Служби безпеки України, передають Патріоти України. За інфо...