Тікають від режиму Кадирова: Чеченці призовного віку просять притулок у поляків

У Польщі, де наразі перебувають мільйони українських біженців, шукають захисту і росіяни призовного віку. Ця безпрецедентна міграційна тенденція є наслідком війни. Про це повідомляє місцеве видання, передають Патріоти України.

«З початку року до кінця квітня іноземці подали 2493 заяви про міжнародний захист на території Республіки Польща. За даними Управління у справах іноземців — це 3799 осіб. Кількість їхня не зменшується — лише за квітень було подано 571 заяву на 778 осіб. Найбільше претендентів на захист — це громадяни Білорусі (825 осіб), України (664), росії (228), Іраку (256) та Афганістану (86).

Як заявив речник відомства Якуб Дудзяк, змінився профіль громадян росії, які звертаються за захистом у Польщі. Протягом останніх 30 років домінують чеченці (70−90 відсотків заявок, поданих громадянами рф). Цього року близько 30 відсотків заявників з цієї країни задекларували чеченську національність. З іншого боку, збільшується кількість заяв від росіян-чоловіків призовного віку від 18 до 34 років".

Білоруси, за словами видання, досі залишаються найчисельнішою національною групою, якій Польща надає захист — тенденція не змінюється вже майже два роки. Проте статус біженця надається рідко. Найбільше відмов — росіянам. Щодо українців, то багато заяв на міжнародний захист були закриті з ініціативи самих подавачів.

Очільник Пентагону назвав «критичну необхідність» українців на фронті

середа, 29 березень 2023, 6:20

Дано роз'яснення і щодо винищувачів F16. Генерал Ллойд Остін під час слухань в сенатському Комітеті з питань збройних сил заявив, що наразі Україні найбільш потрібні протиповітряна оборона, зброя великої дальності та бронетехніка, а F16 "на цій стадії ...

Перші роти готові до бою: Міністр Федоров презентував "Армію дронів"

середа, 29 березень 2023, 2:00

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив про готовність перших трьох ударних рот безпілотників в рамках "Армії дронів". . За його інформацією, 28 березня перші три ударні роти БПЛА вже готові до бою. Про це він написав у Telegram. . "...