Тікав, тікав та не втік: "Вовки" ССО вполювали коштовний російський "Зоопарк"

Той самий Зоопарк

На Донецькому напрямку Сили спецоперацій у співпраці з підрозділом Сил оборони знищили російський радіолокаційний розвідувальний комплекс "Зоопарк-2". Про це повідомив речник відомства Олександр Кіндратенко.

Зокрема, під час ведення аеророзвідки на Донецькому напрямку підрозділ Сил спеціальних операцій виявив та переслідував радіолокаційний комплекс розвідки і контролю стрільби 1Л220 "Зоопарк-2" окупантів, який постійно змінював позицію.

Після передачі координат розміщення контрбатарейного комплексу один із підрозділів Сил оборони завдав вогневе ураження.

В результаті ефективної роботи цю одиницю ворожої техніки було знищено.

Пряма мова Кіндратенка: "Знищено коштовну ціль, яка відчутно докучає нашим військам на лінії фронту. Цей комплекс виявляє українські РСЗО, міномети, ракетні установки. Завдяки такій РЛС ворог може вираховувати, де стоять українські системи вогневого ураження та, надаючи ці координати своїм підрозділам, вражати їх".

Основне призначення комплексу "Зоопарк" різних модифікацій – розвідка вогневих засобів супротивника та коригування вогню.

Станція виявляє боєприпаси у повітрі та обчислює траєкторію їхнього польоту. Із цих даних можна визначати не лише точку, звідки ведеться вогонь, а й район падіння снаряду. Це дозволяє окупантам не лише виявляти вогневі позиції, а й коригувати роботу власних артилерійських систем по українських оборонцях.

Разом вбивають українців: У ГУР назвали країни, які надають Росії пряму військову допомогу

субота, 10 червень 2023, 9:00

На сьогодні декілька країн світу надають пряму військову допомогу державі-терористу Росії. Перелік не такий великий і повністю передбачуваний - Іран, Білорусь і, ймовірно, Північна Корея. Про це в інтерв'ю українським ЗМІ повідомив представник Головног...

"Обливали бензином і намагалися спалити": Командир 72 бригади ЗС РФ поскаржився на знущання над ним ПВК "Вагнер", викрадення та гвалтування пригожинцями його бійців (відео)

субота, 10 червень 2023, 8:20

Командир ЗС РФ поскаржився на знущання ПВК "Вагнер" над путінськими військовими, але є "нюанс". Ймовірно, це є загостренням відносин у російській верхівці. Про це повідомив офіційний канал міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Там також оп...