Тікав, тікав та не втік: "Вовки" ССО вполювали коштовний російський "Зоопарк"

Той самий Зоопарк

На Донецькому напрямку Сили спецоперацій у співпраці з підрозділом Сил оборони знищили російський радіолокаційний розвідувальний комплекс "Зоопарк-2". Про це повідомив речник відомства Олександр Кіндратенко.

Зокрема, під час ведення аеророзвідки на Донецькому напрямку підрозділ Сил спеціальних операцій виявив та переслідував радіолокаційний комплекс розвідки і контролю стрільби 1Л220 "Зоопарк-2" окупантів, який постійно змінював позицію.

Після передачі координат розміщення контрбатарейного комплексу один із підрозділів Сил оборони завдав вогневе ураження.

В результаті ефективної роботи цю одиницю ворожої техніки було знищено.

Пряма мова Кіндратенка: "Знищено коштовну ціль, яка відчутно докучає нашим військам на лінії фронту. Цей комплекс виявляє українські РСЗО, міномети, ракетні установки. Завдяки такій РЛС ворог може вираховувати, де стоять українські системи вогневого ураження та, надаючи ці координати своїм підрозділам, вражати їх".

Основне призначення комплексу "Зоопарк" різних модифікацій – розвідка вогневих засобів супротивника та коригування вогню.

Станція виявляє боєприпаси у повітрі та обчислює траєкторію їхнього польоту. Із цих даних можна визначати не лише точку, звідки ведеться вогонь, а й район падіння снаряду. Це дозволяє окупантам не лише виявляти вогневі позиції, а й коригувати роботу власних артилерійських систем по українських оборонцях.

Москві жаліється на чергову атаку дронів: Влада бадьоро доповідає по збиття десятків БПЛА. "Абломкі" валяться на голови росіян

п’ятниця, 26 червень 2026, 6:05

У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...

Працівники найбільшої мережі АЗС в анексованому Криму благають Путіна врятувати бізнес і робочі місця через удари ЗСУ

четвер, 25 червень 2026, 22:40

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...