"Трагедія для росіян": У повідомленні Зеленського про бій під Золотим знайшли прокол

Коментуючи наступ російських окупантів під Золотим, президент України Володимир Зеленський підкреслив, що це трапилося в річницю "Дебальцевської трагедії". Однак так успішну військову операцію ЗСУ називають тільки в Росії. На цей нюанс звернув увагу на особистій сторінці у Facebook майор ЗСУ Роман Ковальов, якому раніше оголосили сувору догану за критику верховного головнокомандувача, передають Патріоти України.

"До сьогодні вважав, що Дебальцевська операція – одна з найуспішніших операцій в новітній історії України. Трагедією її називають тільки росіяни. Те, що зробила українська армія під Дебальцевим, увійде в історію вдячних нащадків як одна з найважливіших сторінок в долі незалежної України. І горе сучасникам, які цього не розуміють!" – написав український офіцер.

Аналогічну думку висловив і ветеран АТО Олександр Сурков. На своїй сторінці у Facebook він зазначив, що ця операція зараз вивчається арміями усього світу як успішний кейс.

"Володимире Зеленський, передайте тим, хто пише вам тексти, що "Дебальцевська трагедія", як ви її назвали, – це мем російської пропаганди. Бої на Дебальцевському виступі 29 січня – 22 лютого 2015 року (правильно і коректно так) сьогодні вивчають у військових академіях світу як зразок операції з виведення своїх сил з часткового блокування з виснаженням противника і втратою ним наступального потенціалу", – підкреслив він.

При цьому, уточнив ветеран АТО, з урахуванням інтенсивності боїв і щільності вогню – з мінімальними втратами. "Це не "трагедія", а слава української зброї, пане верховний головнокомандувачу", – акцентував увагу Сурков.

Ситуація з коронавірусом на території ОРДЛО: міфи та загрози для України

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:10

Інформація Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в ОРДЛО у 7-й лікарні Луганська від коронавірусу померли 9 осіб, не відповідає дійсності. Ця лікарня не входить у перелік шести інфекційних стаціонарів, які сьогодні розгорнуті на тери

"Свинарчуки" Зеленського: Брат Єрмака на допиті казав про "провокації" та "спецслужби"

п’ятниця, 3 квітень 2020, 21:14

Денис Єрмак заявив, нібито готовий співпрацювати із слідством. Брат керівника Офісу президента Денис Єрмак розповів подробиці про свій допит в НАБУ. Про це Єрмак написав у Facebook, передають Патріоти України. "Допит в НАБУ був сьогодні, допитували мен...