"Трагедія для росіян": У повідомленні Зеленського про бій під Золотим знайшли прокол

Коментуючи наступ російських окупантів під Золотим, президент України Володимир Зеленський підкреслив, що це трапилося в річницю "Дебальцевської трагедії". Однак так успішну військову операцію ЗСУ називають тільки в Росії. На цей нюанс звернув увагу на особистій сторінці у Facebook майор ЗСУ Роман Ковальов, якому раніше оголосили сувору догану за критику верховного головнокомандувача, передають Патріоти України.

"До сьогодні вважав, що Дебальцевська операція – одна з найуспішніших операцій в новітній історії України. Трагедією її називають тільки росіяни. Те, що зробила українська армія під Дебальцевим, увійде в історію вдячних нащадків як одна з найважливіших сторінок в долі незалежної України. І горе сучасникам, які цього не розуміють!" – написав український офіцер.

Аналогічну думку висловив і ветеран АТО Олександр Сурков. На своїй сторінці у Facebook він зазначив, що ця операція зараз вивчається арміями усього світу як успішний кейс.

"Володимире Зеленський, передайте тим, хто пише вам тексти, що "Дебальцевська трагедія", як ви її назвали, – це мем російської пропаганди. Бої на Дебальцевському виступі 29 січня – 22 лютого 2015 року (правильно і коректно так) сьогодні вивчають у військових академіях світу як зразок операції з виведення своїх сил з часткового блокування з виснаженням противника і втратою ним наступального потенціалу", – підкреслив він.

При цьому, уточнив ветеран АТО, з урахуванням інтенсивності боїв і щільності вогню – з мінімальними втратами. "Це не "трагедія", а слава української зброї, пане верховний головнокомандувачу", – акцентував увагу Сурков.

"Як посіпаки Кремля в Німеччині привласнюють мільйони євро європейських платників податків", - блогер

середа, 3 березень 2021, 23:12

Залишається лише сподіватись, що німецька правоохоронна система впорається з кремлівською пропагандою та мережею агентів. Незважаючи на масштабну інформаційну війну Росії проти Німеччини, Берлін продовжує непохитно підтримувати Україну на міжнародній а...

З архіву ПУ. "Діяти відкрито": Росіяни пропонують повномасштабно вдарити по Україні, як по турках у Сирії

середа, 3 березень 2021, 23:05

У російському інтернет-просторі на деяких джерелах з'явилася досить цинічна ідея, яка розкриває справжню сутність так званих "братських" настроїв окремих росіян. Після скоєного російсько-сирійського авіаудару по турецьким позиціям в Ідлібі 27 лютого 20...