Ураження складів з безпілотними літальними апаратами (БпЛА) типу Shahed, є не настільки ефективним, як удари по заводах-виробниках. Про це в коментарі YouTube-каналу РБК-Україна розповів авіаексперт Валерій Романенко, передають Патріоти України.
Як відзначив Романенко, скільки б Україна не атакувала склади "Шахедів", Росія й надалі використовуватиме їх. Найчастіше запуск БпЛА відбувається з 4-х напрямків, а інколи й з 5-ти, у зв'язку з чим знищення складу на одному з напрямків, хоч й вплинуло б на ситуацію, але несильно.
"Тому бити треба по заводу-виробнику. Він у них один. Іран навряд чи зараз буде постачати. (у разі ураження заводу, - ред.) можна радикально вплинути на цю ситуацію", - додав він.
Романенко нагадав, що ще в вересні 2024-го росіяни стверджували про нарощення виробництва "Шахедів" до 1000 одиниць на місяць. Якщо ворог й надалі масштабуватиме виробництво, то ураження складів буде ще менш ефективним. "І якщо надалі зростає кількість виготовлених "Шахедів", то і буде відповідно зростати кількість запущених", - пояснив він.
Після того, як Ілон Маск, який очолює Департамент ефективності уряду США (DOGE), оголосив про скорочення операцій USAID, почали зʼявлятися повідомлення про активні дії Китаю щодо заповнення порожнечі, що залишилася у регіонах від Індо-Тихоокеанського р...
Абсолютна більшість жителів Росії підтримують війну проти України і вірять у перемогу. При цьому більше половини хочуть мирних переговорів за участю посередників, передають Патріоти України з посиланням на дані опитування незалежного "Левада-центру". ...