
Служба безпеки України перехопила розмову російського загарбника, який розповідає дружині, як вони знищують українські села разом із мешканцями, попри те, що там не перебувають українські військові. СБУ опублікувала у Telegram розмову солдата РФ, який перебуває у Донецькій області, передають Патріоти України.
"Комбриг приїжджає: ви що, оху**и? Два дні вже село не можете взяти? Ну, там же цивільні, – відповідають наші. Та взагалі пох*й! Відкат півтора кілометра і залп з усіх знарядь!..І все, просто зрівняли із землею. Трупи досі у цьому селі спалюють... і укропів, і мирних, там усіх підряд", - розповідає він. Від початку повномасштабного вторгнення, СБУ вже відкрила понад 10 тис. проваджень щодо звірств російських загарбників.
Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...