"Цей бій показав повний провал капітулянтської тактики Зеленського з умиротворення агресора", - нардеп від "ЄС"

Влада має терміново звернутися до Ради безпеки ООН і на засіданні обговорити ситуацію з наступом окупаційних військ РФ на наші позиції.

Співголова фракції "Євросолідарність" Артур Герасимов заявив, що Україна має негайно звернутися до Радбезу ООН і до міжнародних партнерів через загострення ситуації на Донбасі. Про це він сказав журналістам у кулуарах парламенту, передають Патріоти України.

"Цей бій показав повний провал капітулянтської тактики пана Зеленського з умиротворення агресора. Тому "Європейська Солідарність" звертається до пана Зеленського і вимагає терміново повернути війська на позиції, з яких вони були відведені в межах так званого розведення, і вимагаємо від Зеленського терміново виконати його власну обіцянку про те, що в разі загострення війська будуть повернуті на позиції", - сказав нардеп.

Герасимов зазначив, що влада також має терміново звернутися до Ради безпеки ООН і на засіданні обговорити цю ситуацію з наступом окупаційних військ РФ на наші позиції. "Також звертаємося до нинішньої влади з вимогою терміново звернутися до наших міжнародних партнерів: Німеччини, Франції, США, з вимогою не тільки зберегти санкції проти країни-агресора, а й значно їх посилювати", - додав Герасимов.

Джерело: Цензор.НЕТ

Хіти тижня. "Армянская диаспора выбрала неверную стратегию. Это будет стоить им поражения в Карабахе", - Альфред Кох

четвер, 29 жовтень 2020, 0:10

Подобатися варто було не тільки кремлівським ділкам, але й пересічним росіянам... "Дело в том, что из трех стран – посредников в урегулировании этого конфликта (США, Франция и Россия) минимальная, едва отличная от нуля вероятность вмешательства в конфл...

Якщо не можна усе "закатати в асфальт": Кабмін дозволив витрачати гроші з COVID-фонду на патріотичні серіали

середа, 28 жовтень 2020, 23:51

Коли ми думали, що уряду нас більше нічим не здивувати, він вкотре продемонстрував "винахідливість". Кабінет міністрів дозволив використовувати для реалізації окремих етапів виробництва патріотичних серіалів бюджетні гроші з "коронавірусного" фонду. Пр...