
СБУ оприлюднила чергове перехоплення розмови російського окупанта з приятелем, у якому він хвалиться купленою машиною за гроші, виплачені за поранення на війні в Україні, при цьому скаржиться, що не вистачило на квартиру – ціни піднялися. Запис опублікували на Facebook-сторінці Служби безпеки України, передають Патріоти України.
Так, військовий РФ розповів, що російський рубль перетворюється на "фантики", а через сильну девальвацію 3 млн рублів – саме стільки виплачують за поранення на війні, не вистачає навіть на однокімнатну квартиру в російській глибинці. "У нас однокомнатная в Астрахани 4 ляма стоит. Купил себе машину, Volkswagen polo, двенадцатого года. Цены, пиз*ец, как поднялись…", – розповідає окупант, який уже отримав кошти за поранення.
На що його співбесідник пожартував, що для наступної виплати треба отримати ще одне поранення, тоді вистачить і на квартиру.
За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...
Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...