"Цены, пиз*ец, как поднялись": Окупант, який вижив після поранення в Україні, скаржиться на кризу в РФ (аудіо)

СБУ оприлюднила чергове перехоплення розмови російського окупанта з приятелем, у якому він хвалиться купленою машиною за гроші, виплачені за поранення на війні в Україні, при цьому скаржиться, що не вистачило на квартиру – ціни піднялися. Запис опублікували на Facebook-сторінці Служби безпеки України, передають Патріоти України.

Так, військовий РФ розповів, що російський рубль перетворюється на "фантики", а через сильну девальвацію 3 млн рублів – саме стільки виплачують за поранення на війні, не вистачає навіть на однокімнатну квартиру в російській глибинці. "У нас однокомнатная в Астрахани 4 ляма стоит. Купил себе машину, Volkswagen polo, двенадцатого года. Цены, пиз*ец, как поднялись…", – розповідає окупант, який уже отримав кошти за поранення.

На що його співбесідник пожартував, що для наступної виплати треба отримати ще одне поранення, тоді вистачить і на квартиру.

Окупанти намагаються вербувати евакуйованих жителів Маріуполя, використовуючи їхнє зруйноване житло, - ГУР Міноборони

середа, 29 червень 2022, 11:59

Окупаційна адміністрація Маріуполя застосовує нові методи збору інформації про мешканців, які залишаються в місті, передають Патріоти України. Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони, з цією метою організовано приймання заявок пр...

"Там, де ми втрачаємо одну людину, Росія втрачає 5. Там де ми втрачаємо один танк - вони втрачають 5", - Зеленський

середа, 29 червень 2022, 11:57

Там, де армія України втрачає одну людину, російські війська втрачають п'ять. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю американському телеканалу. "Потрібно зрозуміти, що не тільки ми втрачаємо. Там, де ми втрачаємо одну людину, Росія втр...