"Цукерки дали і хліб, якого ми в російській армії не бачили": Окупант розплакався, розповідаючи про полон ЗСУ (відео)

Російський окупант Максим Спіцин, якого мобілізували на війну в Україну, розповів про те, як добре ставилися до нього в українському полоні. Він розплакався, говорячи про те, що українці давали йому хліб і цукерки, чого в армії РФ він ніколи не бачив, передають Патріоти України.

Відео із допитом "мобіка" опублікувала російська опозиціонерка Любов Соболь на своєму каналі вTelegram 27 жовтня. За словами Спіцина, його мобілізували тільки 3 жовтня Окупант зізнався, що до війни в Україні їх ніяк не підготували – видали старе озброєння та двічі звозили на полігон."Мобілізували 3 жовтня. Нам видали старе озброєння, радянське, стародавнє, старі бронежилети з Чеченської війни, старі каски. Два рази звозили на стрілянини. Наступного дня вночі посадили у "Камази", привезли на територію України, як ми вже потім зрозуміли. Сніданок привозили, але обідів, сказали, не чекайте. Кілька днів їжу взагалі не привозили", – сказав він.

Росіянин розповів, що його підрозділ потрапив під сильний обстріл Збройних сил України і потрапив у полон. У полоні окупантів не били і добре годували та давали цигарки.

"Нас привели в окопи. Тільки ми туди прийшли, почався обстріл. Години три по нас летіли міни. Підійшла армія України. Кажуть, здавайтеся. Ми вийшли. Нас не били, іноді лаялися, але зрозуміло, що всі злі на нас. Нас не били, нас годували. Ми курили. Нам дали цукерки, хліб, який там (у російській армії. – Ред.) жодного разу не дали. Дали воду", – додав Спіцин.

Він "прозрів" і висловив думку, що громадянам Росії потрібно виходити на протести проти війни в Україні, адже російських солдатів женуть на забій. Він додав, що в Україні ніхто не потребує "звільнення".

"Треба щось робити нам, протести, не знаю. Просто везуть чоловіків і дітей сюди, як худобу їх женуть. Я б сказав, щоб усі подумали, що нам потрібно. Чи потрібно нам це? Навіщо нам це потрібно? Нам потрібно з сім'ями бути. Не треба нікого звільняти. Усі говорять російською мовою. Куди мене не водили, скрізь зі мною російською нормально спілкувалися. Самі здивувалися, що тут таке гарне ставлення", – підкреслив окупант.

ЗСУ уразили унікальний завод на Уралі

середа, 24 червень 2026, 15:50

В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...

Наша біль: Померли мати й донька, поранені під час атаки на Київ 2 червня, по дорозі до укриття

середа, 24 червень 2026, 14:04

У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...