У Києві пролунали 10 вибухів. Надходять повідомлення про вбитих та поранених

Сьогодні рашисти б'ють не лише по енергетичній інфраструктурі, але і по житловим кварталам. Вибухи пролунали в трьох районах Києва

Шибки повилітали в Палаці ''Україна''. Добре, що в цей час не було новорічної вистави для дітей

Окупанти знову масово атакують Україну ракетами. Вибухи чули вже у Києві. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передають Патріоти України.

Людям необхідно залишатись в укриттях.

10 вибухів у Києві

Один з вибухів пролунав між житловими будинками в Солом'янському районі столиці. Всі служби слідують на місце.

Reuters повідомляє, що в столиці чули 10 вибухів. У моніторингових групах пишуть про влучання. Звуки вибухів чули також у Київській області – це може бути ППО.

"Один з вибухів пролунав між житловими будинками в Солом‘янському районі столиці. Всі служби слідують на місце. Деталі - згодом.

Також вибухи сталися в Печерському районі та Голосіївському.

Є руйнування. Рятувальники і медики слідують на місця.

За інформацією на даний момент (15.00.- пед.), у Києві загинув літній чоловік. Семеро постраждалих у двох місцях вибухів у Солом’янському районі.

Одна людина — у вкрай важкому стані.", - повідомив мер Києва Віталій Кличко.

З місць подій повідомили, що постраждав і Палац Україна, де в на різних фасадах повилітали шибки. Зазвичай в ці дати там батьки з дітками. Сьогодні дивом не було заходів.

Летіли шибки від ударів російських ракет.



Це ніщо інше, як терор

російська ракета зокрема влучила у готель «Алфавіто» в центрі Києва.

Відео зруйнованої будівлі опублікував заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

Скандал у Кенії: Міністра звинувачують у вербуванні чоловіків для війни проти України

вівторок, 23 червень 2026, 17:37

У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...

"Нам дуже подобається, як воно горить": Бійці ГУР дістали російський "Панцир-С2" у підземному укритті (відео)

вівторок, 23 червень 2026, 17:22

Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...