
Окупанти знову масово атакують Україну ракетами. Вибухи чули вже у Києві. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передають Патріоти України.
Людям необхідно залишатись в укриттях.
Один з вибухів пролунав між житловими будинками в Солом'янському районі столиці. Всі служби слідують на місце.
Reuters повідомляє, що в столиці чули 10 вибухів. У моніторингових групах пишуть про влучання. Звуки вибухів чули також у Київській області – це може бути ППО.
"Один з вибухів пролунав між житловими будинками в Солом‘янському районі столиці. Всі служби слідують на місце. Деталі - згодом.
Також вибухи сталися в Печерському районі та Голосіївському.
Є руйнування. Рятувальники і медики слідують на місця.
За інформацією на даний момент (15.00.- пед.), у Києві загинув літній чоловік. Семеро постраждалих у двох місцях вибухів у Солом’янському районі.
Одна людина — у вкрай важкому стані.", - повідомив мер Києва Віталій Кличко.
З місць подій повідомили, що постраждав і Палац Україна, де в на різних фасадах повилітали шибки. Зазвичай в ці дати там батьки з дітками. Сьогодні дивом не було заходів.
Летіли шибки від ударів російських ракет.
Це ніщо інше, як терор
російська ракета зокрема влучила у готель «Алфавіто» в центрі Києва.
Відео зруйнованої будівлі опублікував заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.
У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...
Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...