У Москві "мобіки" ховаються у психлікарні, щоб не потрапити на війну проти України


У Москві громадяни держави-терориста Росії, яких намагаються мобілізувати в окупаційну армію, ховаються у психіатричних лікарнях. Росіяни не мають діагнозів, але платять лікарям, щоб отримати "лікування" та довідку про непридатність до служби. Ті, хто встиг побувати на війні і повернувся з легкою контузією, дають хабарі, щоб їм поставили важкі діагнози, які дозволять уникнути повернення на фронт. Про це повідомляє Telegram-канал "Можемо пояснити", передають Патріоти України.

Десятки мобілізованих росіян помітили у 11-му відділенні психіатричної клінічної лікарні №1 ім. Алексєєва. За щомісячну плату завідувачу відділення окупанти отримують "лікування" та діагноз, який забороняє їм служити в армії.

За інформацією росЗМІ, всього у відділенні лежать 45 осіб, із них близько 15-20 солдатів. При цьому контрактників серед "пацієнтів" немає – лише мобілізовані.

Джерела у лікарні розповіли, що більшість "пацієнтів" скаржилися на офіцерський склад. Окупанти розповідають, що керівництво армії РФ краде гуманітарну допомогу, а потім продає солдатам за величезні гроші. Мобілізовані розповіли, що через крадіжки окупантам не вистачає екіпірування та провізії.

"Їх колють хіба що вітамінами. Вони справді були контужені, але хтось через зв'язки та гроші зумів домовитися, щоб після контузії їм поставили посттравматичний синдром тяжкого ступеня, щоб залишитися у клініці та не повертатися на "СВО"", – йдеться у повідомленні.

"Нічого не пробивають": Експерт пояснив, які цілі атакуватимуть термобаричні Shahed

четвер, 7 грудень 2023, 8:27

Військовий експерт Михайло Жирохов заявив, що термобарична система, якою Збройні сили Російської Федерації почали оснащувати БПЛА типу Shahed може використовуватися лише для певних цілей. Про це він повідомив в інтерв'ю OBOZ.UA, передають Патріоти Укра...

"Вибухова труна на колесах": Окупанти обшили динамічним захистом звичайну вантажівку (фото)

четвер, 7 грудень 2023, 7:30

У російських телеграм-каналах розповсюдили відео російської вантажівки ГАЗ-66 із блоками динамічного захисту (ДЗ) по периметру корпусу. Це смертельно небезпечна загроза для окупантів. Про це повідомляє Forbes, передають Патріоти України. На радянську в...