
Російські окупанти на тимчасово захоплених територіях України розпочали підготовку до екстреної евакуації певних категорій працівників "адміністрацій" та членів їхніх сімей. Про це у понеділок, 13 березня, заявила віце-прем'єр-міністр, міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.
Вона не стала розкривати джерела і не уточнила, де саме планується евакуація росіян та колаборантів, але наголосила, що у них "запахло смаженим".
"Окупанти на тимчасово захоплених територіях розпочали підготовку до екстреної евакуації певних категорій працівників окупаційних адміністрацій та членів їхніх сімей", - написала вона.
Нагадаємо, раніше в ГУР Міноборони України повідомили, що Росія через нестачу особового складу у підрозділах мобілізує росіян з інфекційними хворобами, зокрема з гепатитом.
Крім того, українська військова розвідка опублікувала перехоплення розмови, в якій військовослужбовець із Росії розповідає про втрати та втечу "вагнерівців" на одному з напрямків фронту.
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...