
У понеділок, 2 січня, українські прикордонники провели два жорсткі бої, захищаючи Бахмут. Російські окупанти зазнали втрат. Про це повідомили у пресслужбі ДПСУ, передають Патріоти України.
Один бій відбувся поблизу населеного пункту Підгородне, він тривав понад чотири години - з 12:30 до 16:50. "Група росіян з 30 осіб намагалася штурмувати позиції наших захисників. За попередньою інформацією, сім ворожих солдатів вбито, а ще дев'ять - поранено. При цьому в лавах ЗСУ втрат не було", - йдеться в повідомленні.
Інший бій відбувся в районі Бахмутського звалища - з 16:00 до 17:00. "Українські прикордонники разом з підрозділом ССО в інтервалі з 16:00 до 17:00 знищили два спостережні пункти російських військових. Втрати окупантів - п'ятеро "200", троє" 300" підтвердила аеророзвідка Сил Спеціальних Операцій", - повідомили в ДПСУ.
Також прикордонники показали відео боїв, які вели бійці на Бахмутському напрямку перед новим роком.
У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...
Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...