Після того, як окупаційні війська РФ втекли з Херсона, у Кремлі несподівано згадали про Мінські домовленості. Там вважають, що Україну потрібно "примушувати" до їхнього виконання, а також розмріялися про нормалізацію відносин із Києвом після "відходу нинішньої української влади", передають Патріоти України.
З такою заявою виступив віцеспікер Ради Федерації Костянтин Косачов, передає пропагандистське агентство ТАСС. Політик країни-агресора продовжив кремлівську риторику про те, що мешканців Одеси та Дніпра офіційний Київ нібито "вважає терористами".
"Я не чекаю нічого хорошого від нинішньої влади України. Вона перебуває у полоні власних попередніх дій, ідеологічних установок. Свободи маневру у неї немає. Реальна нормалізація, на мою думку, можлива лише після зміни влади в Україні. Сподіваюся, цього разу вона відбудеться конституційним шляхом", – розмріявся пропагандист.
Він висловив переконання, що потрібно "примушувати Україну до виконання зобов'язань", закладених у Мінських домовленостях. Хоча сам визнав, що вони вже втратили свою силу в тому вигляді, в якому були прописані в 2014 та 2015 роках.
"Але не втратив чинності принцип, який був у них закладений: внутрішній конфлікт в Україні не має військового вирішення, він має бути вирішений політичним шляхом через діалог влади з власним населенням", – переповів Косачов байку, яка поширюється Кремлем.
На думку політика країни-агресора, жителі Одеської, Дніпропетровської та інших областей України "можуть змінити свій статус", якщо влада нібито продовжить "розглядати їх як терористів і сепаратистів" і, мовляв, буде "відмовлятися із ними розмовляти". "Якщо Київ перестане розмовляти з ними мовою сили, багато може змінитися", – придумав собі щось віцеспікер Радфеду РФ.
У російському інформпросторі різко посилилася антитрампівська риторика. Поки від різного рівня експертів та політологів. І це на фоні заяви Путіна про те, що він ніби то готовий до прямих переговорів з Україною без будь-яких попередніх умов. Про це у Ф...
Військові витрати України в 2024 році порівняно з 2023 роком збільшилися на 2,9% і досягли $64,7 млрд. Це еквівалентно 43% військових витрат росії і 54% від загальних витрат українського уряду. Про це сказано у звіті незалежного міжнародного інституту ...