У Росії розпочались маневри "Кавказ-2020": ЗСУ вживають заходів проти можливого вторгнення з півдня

Під приводом навчань держава-агресор сконцентрувала критичну кількість військ та засобів для вторгнення в найслабкішій ділянці української оборони - азово-чорноморського регіону. ЗС РФ готові виконати будь-який наказ, котрий надійде з Кремля

У Росії розпочались навчання «Кавказ-2020»

На Кубані розпочались стратегічні навчання збройних сил РФ «Кавказ-2020», повідомляють Патріоти України з посиланням на відомство Шойгу. Терміни «Кавказ-2020» заплановані з 21 по 26 вересня 2020 року.

Загалом у маневрах мають взяти участь близько 80 тисяч військовослужбовців. Окрім участь військових Росії також заплановане залучення невеликих підрозділів з Вірменії, Білорусі, Китаю, М’янми та Пакистану, котрі не кількісно ні якісно не можуть вплинути на загальний перебіг подій, зокрема корективи з Москви. Іноземні контингенти сукупно становлять до тисячі військових.

Ілюстрація до новини. Військові Росії.

В рамках спостерігачів візьмуть участь військові з Азербайджану, Індонезії, Ірану, Казахстану, Таджикистану та Шрі-Ланки.

Основний етап тренувань відбуватиметься на полігонах «Прудбой», «Ашулук», «Капустин Яр», а також наземних авіаційних полігонах «Арзгирский» та «Копанской».

Райони проведення навчань «Кавказ-2020» Мапа: Міністерство оборони України

Окрім наземної компоненти в акваторіях Чорного та Каспійського морів будуть відпрацьовані дії угрупувань Чорноморського флоту та Каспійської флотилії ВМФ Росії, у Каспії до них долучаться військові кораблі з Ірану. Очікується залучення до 250 танків, 450 бойових машин піхоти та БТР, а також близько 200 артилерійських систем та реактивних систем залпового вогню.

Напередодні початку дій 80-тисячного угрупування військ держави-агресора на південних та південно-східних межах України ЗСУ розпочали спільні навчання "Об’єднані зусилля-2020", в ході котрих задіяно новітні озброєння України та з відбірні підрозділи НАТО, а також, де факто, що найбільш вражаюче, стратегічна авіація США.

Хіти тижня. Зеленський вимагає "покарати тих, що віддали Крим без бою", - Турчинов відповів

субота, 24 жовтень 2020, 9:00

Керівник Центрального штабу ЄС заявив, що у Головнокомандувача ЗСУ Зеленського, на відміну від 2014 року, є всі можливості для звільнення півострова. Розігруючи разом з Януковичем, Медведчуком та іншими представниками п’ятої проросійської колони кримсь...

"Найближчим часом на Луб'янці буде дуже серйозний переполох", - Злий Одесит

субота, 24 жовтень 2020, 8:22

"На цьому тижні в матеріалі "ГРУ проводить килимове бомбардування позицій СВР-ФСБ на пострадянському просторі" я звернув увагу на те, як одночасно у відкритий доступ були злиті подробиці "чекістських" політичних проектів у Грузії та Молдові", - пише у ...