
У застосунку “Дія” завершилося національне опитування щодо вільного володіння зброєю в Україні. Більшість голосів українці відділи за можливість надати громадянам змогу мати пістолет і вільно носити його з собою. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передають Патріоти України.
За його словами, за тиждень в опитуванні взяли участь понад 1,7 млн українців. Воно стало наймасовішим.

“Дякуємо за вашу активність. Така залученість — показник того, що ми рухаємося у правильному напрямку. Не кожна держава сьогодні може комунікувати зі своїми громадянами за три кліки. Це безпрецедентний кейс прямої електронної демократії”, — наголосив Михайло Федоров.
Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...