У застосунку "Дія" завершилося опитування щодо вільного володіння зброєю в Україні - результати приголомшливі

У застосунку “Дія” завершилося національне опитування щодо вільного володіння зброєю в Україні. Більшість голосів українці відділи за можливість надати громадянам змогу мати пістолет і вільно носити його з собою. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передають Патріоти України.

За його словами, за тиждень в опитуванні взяли участь понад 1,7 млн українців. Воно стало наймасовішим.

  • 59% громадян проголосували за вільне володіння пістолетом українцями, які відповідають вимогам закону.
  • 22% проголосували за те, що пістолети категорично не повинні бути в обігу серед цивільного населення.
  • 19% проголосували за те, що пістолети можуть мати всі громадяни, які відповідають закону. Використовувати ж їх можна буде в тирах чи на стрільбищах. У такому разі носити зброю з собою заборонено.

“Дякуємо за вашу активність. Така залученість — показник того, що ми рухаємося у правильному напрямку. Не кожна держава сьогодні може комунікувати зі своїми громадянами за три кліки. Це безпрецедентний кейс прямої електронної демократії”, — наголосив Михайло Федоров.

США допомогли Україні вдарити по Москві: З'явилися гучні подробиці атаки на НПЗ

середа, 24 червень 2026, 9:42

Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...