
З'явилося відео з наслідками нового удару Збройних Сил України по мосту Каховської ГЕС на тимчасово окупованій Херсонщині. Після влучних прильотів 24 серпня міст непридатний для використання. Разом з мостом українські воїни ліквідували ворожу техніку та російських окупантів. Їхні розірвані тіла потрапили на відео, повідомляють Патріоти України.
На відео видно масштабні пошкодження мосту. Він тепер явно не придатний для пересування вантажівок та важкої російської техніки. Водночас, на відео видно, що від влучних ударів ЗСУ постраждало не лише полотно мосту, а й самі окупанти. На зруйнованому мосту залишається спалена техніка окупантів. Також повсюди валяються тіла або фрагменти тіл загарбників.
При цьому на кадрах чітко видно, що люди, чиї тіла розкидано по мосту, були одягнені у військову форму. Відтак звинуватити Україну у начебто "ударі по мирних жителях/робітниках, що відновлювали міст" окупантам тепер буде проблематично. Автор відео каже, що встиг побачити "не менше 8 загиблих". Не виключено, що ліквідовано було куди більше окупантів. "Трупи валяються скрізь просто... Міст - не проїдеш тепер... П*здець, бл*дь", – коментує голос за кадром.
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...