
Путін назвав розмови про ядерну зброю провокаціями. "Провокації з ядерною зброєю, нагнітання можливості самої тези про можливе застосування з боку Росії ядерної зброї використовують саме для досягнення [...] мети вплинути на наших друзів, наших союзників, вплинути на нейтральні держави, сказати: "Дивіться, кого ви там підтримуєте, яка Росія страшна країна, не треба більше її підтримувати, не треба з нею більше співпрацювати, не треба в неї нічого закуповувати, не треба їм нічого продавати", – сказав він.
Глава Кремля вважає, що те, що відбувається, має "примітивну мету". "Що відбувається насправді? Адже ми ініціативні, нічого ніколи не говорили щодо можливого застосування Росією ядерної зброї, а лише натяками відповідали на ті заяви, з якими виступали лідери західних країн", – заявив Путін.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...