У чеського друга Путіна проблеми: Депутати покинули залу під час інавгурації президента Земана

Таким чином політики висловили протест проти нападок Мілоша Земана на суспільне Чеське телебачення і деяких журналістів.

Земан у Чехії не усім до вподоби. Ілюстрація: Радіо Свобода.

Під час церемонії інавгурації президента Чехії Мілоша Земана група депутатів парламенту демонстративно вийшла із зали, повідомляють Патріоти України із посиланням на Радіо Свобода.

Таким чином вони висловили протест проти нападок Земана на суспільне Чеське телебачення і деяких журналістів. Приносячи присягу в середньовічному Владиславському залі Празького граду, Земан розкритикував Чеське телебачення за нібито прихильність нині опозиційній правоцентристській партії TOP 09. Крім того, Земан накинувся і на журналістів кількох приватних засобів інформації.

У відповідь залу покинула група депутатів обох палат парламенту Чехії від опозиційних партій. Земана критикують за популістські заяви, проросійську позицію і відданість президенту Росії Володимиру Путіну. Він не раз закликав до зняття санкцій Євросоюзу проти Росії і до фактичного визнання анексії українського Криму.

Показала своє ставлення до Кіри Рудик: Нардеп Стефанишина написала заяву про вихід з Голосу на туалетному папері (фото)

четвер, 29 липень 2021, 13:45

На тлі розколу у Голосі народний депутат Ольга Стефанишина вирішила написати заяву про вихід з партії. Про це вона повідомила у четвер, 29 липня, на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України. . При цьому свою заяву нардеп написала на туале...

Навіть для Італії це чималі розміри: Серед нерухомості Зеленського знайшли 15-кімнатну віллу за 4 мільйони євро (фото)

четвер, 29 липень 2021, 12:15

Так, 2017 року подружжя Зеленських придбало розкішну віллу на 15 спалень в Італії за 4 мільйони євро. "Звичайно, дехто може запитати чи пристойно президенту бідної країни так розкошувати? Як і чому мільйонери Зеленські ніколи не були помічені у благоді...