В "ДНР" зник відомий польовий командир, який критикував ватажків "республіки"

Про місце перебування Олексія Петрова (він же «Ізя Кацман») невідомо вже близько місяця.
В "ДНР" зник польовий командир. Фото: Соцмережі.

За перші 18 годин 4 червня спікер АТО Антон Миронович в районі Горлівки зафіксував «тільки» обстріли українських позицій у Зайцевому (на північ від Горлівки) з гранатометів і стрілецької зброї, пишуть Патріоти України з посиланням на Реал.

Місцеві жителі бойові дії почули вже пізно ввечері, і то не найбільш інтенсивні - війна безпілотників:

«21.30. Горловка. ЗУ на юго-западе. Охота».

«21:40. Горловка. Юго-запад. Зенитка стреляет».

Тим часом, горлівчани, в тому числі і сепаратисти, відзначають «пропажу» протягом місяця одіозного і колоритного терориста Олексія Петрова (він же «Ізя Кацман»), який воював за «ДНР» з 2014-го, один з місцевих польових командирів і щирий агітатор «русского мира», який тримав свій сайт (взагалі, судячи з усього, людина не бідна).

Незадовго до зникнення Петров несподівано обрушився з критикою на «мера» Горлівки Івана Приходька і на «ДНР» в цілому. В цілому критика була народною - недалекою і поверхневою (можна подумати, особисто Приходько винен у всіх бідах Горлівки і «ДНР»).

Разом з тим, підозрювати «владу» в тому, що Івана Петрова прибрали або посадили на підвал, поки що особливих підстав немає. Тим більше що перед зникненням він сам написав у соцмережах, що його все дістало і він збирається «зістрибнути» і «залягти на дно». Хоча, якщо ним займалися спецслужби, то зробити для відволікання уваги такий запис - не проблема.

З архіву ПУ. "Це наша земля, їдь додому": У Грузії побили і закидали камінням росіянина

середа, 23 червень 2021, 2:00

На грузинському гірськолижному курорті Гудаурі близько 30 місцевих жителів побили російського пілота-парапланериста Федора Челишева. Били під соусом «це наша земля, їдь додому». За свідченням очевидців, росіянина били ногами, камінням, по голові і всьо...

Тримає у холодильнику: Мер українського міста зробив собі візитки із в'яленого м'яса (фото)

середа, 23 червень 2021, 0:32

Міський голова Копичинець на Тернопільщині Богдан Келічавий похвалився своїми їстівними візитками, які містять контактні дані на невеликих шматочках в’яленої свинини, інформують Патріоти України. Як він повідомив, такі візитки вирішив зробити, щоб прив...