В Європарламенті перервали засідання по безвізу для України через пожежу

Повідомлення було хибним і за 20 хвилин засідання відновилося, однак через неочікувану перерву розгляд українського питання був відкладений.

Європарламент намагалися "підпалити" через Україну. фото: 112 Україна.

Засідання Європейського парламенту в Страсбурзі було перервано через повідомлення про пожежу в будівлі. Депутатів та співробітників ЄП на деяких час попросили вийти з зали. Про це повідомляє кореспондент Європейської правди, передають Патріоти України.

Перерва почалася приблизно о 19.05 за київським часом. В ЄП в цей час відбувався розгляд питання, що передує українському. Головуючий оголосив, що спрацювала пожежна сигналізація.

Виходячи з подальшого розвитку подій, повідомлення було хибним. За 20 хвилин засідання відновилося, однак через неочікувану перерву розгляд українського питання був відкладений.

Очікується, що обговорення українського безвізу розпочнеться близько восьмої за київським часом. Голосування заплановане на четвер, 6 квітня.

"Офис президента объясняет перестройку в Кабмине требованиями посольства США, но, очевидно, причина другая", - Бутусов

понеділок, 17 травень 2021, 14:41

"Президент Владимир Зеленский и глава Офиса президента Андрей Ермак проводят масштабную кадровую перестановку и собирают голоса, чтобы пробить это в Верховной Раде, на данный момент голосов нет. Предмет торгов - 5 министерств", - пише у своєму блозі Юр...

​"Сейчас для Медведчука складывается наиболее сложная ситуация. Пожалуй, впервые он очутился в ситуации, когда ему грозило помещение за решетку": Експерт розповів, якої "отвєтки" чекати Зеленському

понеділок, 17 травень 2021, 14:28

"Многие ожидали того, что Медведчук будет арестован. Тем не менее, у нас такой процессуальный кодекс, что у представителей ясновельможной шляхты есть масса возможностей для защиты", - пише у своєму блозі Андрій Золотарьов, передають Патріоти України, і...