В Україні падають обсяги виробництва та ремонту дефіцитної в ЗСУ бронітехніки

Україна все ще критично відстає від держави-агресора за укомплектованістю сухопутних військ бронетехнікою, котра необхідна як для наступу так і для оборони на Донбасі та інших напрямках

В «Укроборонпромі» за 10 місяців 2020 року зменшили обсяг виробництва та ремонту бронетехніки у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у звіті оприлюдненому Державним концерном, зазначають Патріоти України.

У грошовому еквіваленті по виробництву озброєння та військової техніки ця сума складає 9,2 млрд гривень у 2020 році проти 9,8 млрд грн у 2019, що менше на 7%.

По ремонту ця цифра менше – 3%, що у грошовому співвідношенні 5,1 млрд грн проти 5,3 млрд грн у 2019 році.

На планових показниках виробництва суттєво позначилися карантинні обмеження та пізня контрактація, – повідомили в Укроборонпромі

Попри просідання по цим позиціям, підприємства Державного концерну «Укроборонпром» за підсумками 10 місяців 2020 року виготовили озброєння та військової техніки, а також надали послуг з їх ремонту та обслуговування на 14% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Загальний обсяг виробництва склав 25,2 мільярдів гривень, що на 3 мільярди гривень більше, ніж за січень–жовтень 2019 року.

У бронетанковій галузі обсяг виготовленої продукції (послуг) підприємств склав 180% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року та дорівнює 4,9 млрд грн (2,7 млрд грн у 2019 році відповідно).

Позиції по суднобудуванню та судноремонту також покращились – з 2 млрд у 2019 році до 3,7 млрд гривень у 2020 році, тобто збільшено на 177%.

Підприємства радіолокації, радіозв’язку та спеціального приладобудування покращили показники на 102%.

Також державна компанія «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», через польський суд повернула Україні 26 бойові машини піхоти БМП-1, які компанія Wtorplast відмовлялась передати нашій державі, хоча кошти за них були сплачені.

Сам контракт було підписано у 2016-у році та внесено аванс у розмірі майже 9 млн доларів США за понад 50 бойових машин піхоти БМП-1, але було поставлено близько 20 одиниць.

Змінився до невпізнання: Прес-секретар Саакашвілі показала, як він зараз виглядає (фото)

середа, 1 лютий 2023, 13:43

Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі проходить лікування в клініці "Вівамед", тому він дистанційно взяв участь в судовому засіданні у справі про відтермінування його вироку або звільнення, інформують Патріоти України. Як повідомляє "Грузія onlin...

У нардепа ОПЗЖ проводять обшуки, - ЗМІ

середа, 1 лютий 2023, 12:42

Правоохоронці прийшли з обшуком до Вадима Столара. У РБК-Україна зазначили, що їм повідомили про це джерела у правоохоронних органах, передають Патріоти України. Вадим Столар залишив Україну за кілька днів до повномасштабного вторгнення в Україну й пер...