В Україні падають обсяги виробництва та ремонту дефіцитної в ЗСУ бронітехніки

Україна все ще критично відстає від держави-агресора за укомплектованістю сухопутних військ бронетехнікою, котра необхідна як для наступу так і для оборони на Донбасі та інших напрямках

В «Укроборонпромі» за 10 місяців 2020 року зменшили обсяг виробництва та ремонту бронетехніки у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у звіті оприлюдненому Державним концерном, зазначають Патріоти України.

У грошовому еквіваленті по виробництву озброєння та військової техніки ця сума складає 9,2 млрд гривень у 2020 році проти 9,8 млрд грн у 2019, що менше на 7%.

По ремонту ця цифра менше – 3%, що у грошовому співвідношенні 5,1 млрд грн проти 5,3 млрд грн у 2019 році.

На планових показниках виробництва суттєво позначилися карантинні обмеження та пізня контрактація, – повідомили в Укроборонпромі

Попри просідання по цим позиціям, підприємства Державного концерну «Укроборонпром» за підсумками 10 місяців 2020 року виготовили озброєння та військової техніки, а також надали послуг з їх ремонту та обслуговування на 14% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Загальний обсяг виробництва склав 25,2 мільярдів гривень, що на 3 мільярди гривень більше, ніж за січень–жовтень 2019 року.

У бронетанковій галузі обсяг виготовленої продукції (послуг) підприємств склав 180% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року та дорівнює 4,9 млрд грн (2,7 млрд грн у 2019 році відповідно).

Позиції по суднобудуванню та судноремонту також покращились – з 2 млрд у 2019 році до 3,7 млрд гривень у 2020 році, тобто збільшено на 177%.

Підприємства радіолокації, радіозв’язку та спеціального приладобудування покращили показники на 102%.

Також державна компанія «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», через польський суд повернула Україні 26 бойові машини піхоти БМП-1, які компанія Wtorplast відмовлялась передати нашій державі, хоча кошти за них були сплачені.

Сам контракт було підписано у 2016-у році та внесено аванс у розмірі майже 9 млн доларів США за понад 50 бойових машин піхоти БМП-1, але було поставлено близько 20 одиниць.

Вночі РФ випустила по Україні понад 30 "шахедів" та "Іскандер": Стало відомо, скільки цілей збила ППО

вівторок, 3 жовтень 2023, 9:59

Уночі 3 жовтня 2023 року російські окупанти атакували 31 ударним БПЛА Shahed та крилатою ракетою "Іскандер-К", передають Патріоти України. Пуски здійснювались з тимчасово окупованого Криму: «шахедів» – із мису Чауда, КР «Іскандер-К» – з району Джанкой....

Діти називають Путіна... татом: У Західній Африці "бум" на прапори РФ

вівторок, 3 жовтень 2023, 9:55

На території Західної Африки активно поширюються російські прапори: триколорами розмахують на акціях протесту і розміщують їх на приладових панелях. Як говориться в статті The New York Times, в Буркіна-Фасо, Малі та Нігері прапор Російської Федерації т...