На Закавказзі назріває нова велика війна: Президент Азербайджану зробив тривожну заяву

З часів успішної для Вірменії першої війни за Карабах ситуація відчутно змінилась. Військовий бюджет Азербайджану завдяки каспійській нафті виріс до меж всього держбюджету Вірменії

Концентрація збройних сил Вірменії біля лінії зіткнення в зоні карабаського конфлікту говорить про підготовку до війни з боку Єревана. Про це заявив президент Азербайджану Ільхам Алієв, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайті президента голови цієї держави.

Алієв упевнений, що прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян свідомо здійснює різні провокації з метою ескалації карабаського конфлікту. Він заявив про те, що Вірменія проводить незаконне заселення в Нагірному Карабасі, що суперечить всім міжнародним конвенціям.

“Привозити звідкись людей і розселяти їх на окупованих землях – злочин. Режим Пашиняна робить це свідомо. Це – провокація, нас втягують у провокацію”, – сказав Алієв.

Він заявив, що провокаційні дії почала Вірменія і це ні для кого не секрет, оскільки високопоставлена офіційна особа однієї з країн-співголів Мінської групи вже відкрито говорила про це.

“Я говорив і тоді, кажу і сьогодні: у нас немає ніяких військових цілей на території Вірменії, при бажанні ми могли б перейти на територію Вірменії, у нас були для цього всі військові можливості. Але ми не зробили цього, тому що в нашій військово-політичній концепції цього немає, якщо проти нас не буде здійснена серйозна провокація. Якщо буде здійснена, то ніяких обмежень для нас не буде, нехай кожен знає це”, – додав Алієв.

Він попередив про те, що якщо Вірменія ігнорує міжнародне право, то і Азербайджан буде його ігнорувати, але в такому випадку, для Єревана це погано закінчиться. Президент Азербайджану вважає, що метою провокації на кордоні в липні було подивитися на реакцію їхніх союзників в Організації Договору про колективну безпеку.

“Тому що вони (вірмени) готуються до нової великої війни. У нас є оперативні розвіддані. Ми знаємо, що відбувається навколо нас. Знаємо і повинні знати”, – сказав Алієв.

Він підсумував, що спецслужби Азербайджану працюють ефективно і що більше нічого він сказати з цього приводу не може.

Хіти тижня. Зеленський вимагає "покарати тих, що віддали Крим без бою", - Турчинов відповів

субота, 24 жовтень 2020, 9:00

Керівник Центрального штабу ЄС заявив, що у Головнокомандувача ЗСУ Зеленського, на відміну від 2014 року, є всі можливості для звільнення півострова. Розігруючи разом з Януковичем, Медведчуком та іншими представниками п’ятої проросійської колони кримсь...

"Найближчим часом на Луб'янці буде дуже серйозний переполох", - Злий Одесит

субота, 24 жовтень 2020, 8:22

"На цьому тижні в матеріалі "ГРУ проводить килимове бомбардування позицій СВР-ФСБ на пострадянському просторі" я звернув увагу на те, як одночасно у відкритий доступ були злиті подробиці "чекістських" політичних проектів у Грузії та Молдові", - пише у ...