Володимиру Путіну не дає спокою місце Петра І в російській історії. Глава Кремля знову згадав цього правителя у своїй промові, начебто "ненав'язливо" напрошуючись на аналогії. Чергову промову з історичними екскурсами Путін видав до дня Росії. Текст був наповнений вже традиційними для глави держави-агресорки маніпулятивними та брехливими тезами, передають Патріоти України.
12 червня Путін вручав державні премії та медалі, а також розповідав росіянам, які вони мають "бути горді за історію Росії". Мовляв, саме "єдність та відданість" заповідали громадянам країни-окупантки їхні предки.
Вся промова глави Кремля була зліплена докупи словами "патріотизм", "традиції", "вікові цінності". Не обійшлось і без згадок про "ратні перемоги": для цього Путін навіть повернувся на 300 років тому, аби згадати свого кумира – Петра І.
"Петра по праву називають великим реформатором, йому вдалося досягти корінних перетворень практично у всіх сферах життя, насамперед в управлінні державою, в економічному розвитку, у створенні потужних, непереможних армії та флоту", – хвалив Путін вже як майже 300 років покійного імператора.
Не обійшлось і без цитат Пушкіна та прославляння Петра І як "працівника на вічному троні".
Аби росіяни часом не сумнівались у доцільності проведення війни в Україні, Путін постійно наголошував на тому, як Росія пишається своїми "воєнними перемогами". Мовляв, так "вдалось захищати свою батьківщину та здобувати їй достойну роль у світі".
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 09.05.25 орієнтовно склали:
Китайські дослідники під керівництвом відомого фахівця з лазерів Лі Сяо, також відомого як «Божевільний Лі», розробили компактний пристрій, що дає змогу оснащувати невеликі безпілотники потужними лазерними променями для різання металу. Це проривне ріше...