"Вдалося досягти корінних перетворень практично у всіх сферах життя": Путін на промові у день Росії висловив "гордість" і знову порівняв себе з Петром I

Володимиру Путіну не дає спокою місце Петра І в російській історії. Глава Кремля знову згадав цього правителя у своїй промові, начебто "ненав'язливо" напрошуючись на аналогії. Чергову промову з історичними екскурсами Путін видав до дня Росії. Текст був наповнений вже традиційними для глави держави-агресорки маніпулятивними та брехливими тезами, передають Патріоти України.

Путін вручав нагороди та розповідав про "гордість за Росію"

12 червня Путін вручав державні премії та медалі, а також розповідав росіянам, які вони мають "бути горді за історію Росії". Мовляв, саме "єдність та відданість" заповідали громадянам країни-окупантки їхні предки.

Вся промова глави Кремля була зліплена докупи словами "патріотизм", "традиції", "вікові цінності". Не обійшлось і без згадок про "ратні перемоги": для цього Путін навіть повернувся на 300 років тому, аби згадати свого кумира – Петра І.

"Петра по праву називають великим реформатором, йому вдалося досягти корінних перетворень практично у всіх сферах життя, насамперед в управлінні державою, в економічному розвитку, у створенні потужних, непереможних армії та флоту", – хвалив Путін вже як майже 300 років покійного імператора.

Не обійшлось і без цитат Пушкіна та прославляння Петра І як "працівника на вічному троні".

Путін повторював про "ратні перемоги предків"

Аби росіяни часом не сумнівались у доцільності проведення війни в Україні, Путін постійно наголошував на тому, як Росія пишається своїми "воєнними перемогами". Мовляв, так "вдалось захищати свою батьківщину та здобувати їй достойну роль у світі".

Вивісив на будинку російський прапор: Суд виніс вирок зраднику із Одеси (фото)

вівторок, 29 листопад 2022, 13:00

До 15 років позбавлення волі засуджено одесита, який був агентом Федеральної служби безпеки Росії та вивісив у місті російський прапор, передають Патріоти України. "Спецоперація Державного бюро розслідувань та СБУ: суд визнав винним та позбавив волі на...

Токаєв принизив Путіна прямо в Москві: Російський диктатор тільки нервово смикав ногами (відео)

вівторок, 29 листопад 2022, 12:43

Світові таблоїди обговорюють чергову появу на публіці Володимира Путіна: його холодну зустріч у Москві з президентом Казахстану Касимом-Жомартом Токаєвим, під час якої російський диктатор до того ж знову дивно смикав ногами, зазначають Патріоти України...