
Захисники України завдали чергового успішного удару по силах окупаційних військ РФ. У результаті в селищі Тернова на Харківщині було знищено ворожий склад із боєкомплектом, а також 38 загарбників. Про це 26 серпня повідомив лідер полку "Азов" Андрій Білецький. Він також показав відео удару воїнів по ворогу, передають Патріоти України.
"Кадри успішної операції ССО "Азов" Харків у селищі Тернова. Знищили склад з БК та 38 росіян", – розповів він. Судячи з відео, яке оприлюднив Білецький, на військовій базі окупантів сталося кілька вибухів. У результаті противник зазнав відчутних втрат.
Увага! Відео 18+! Містить сцени насильства!
В окупованій Євпаторії фіксують панічні настрої серед місцевих жителів на тлі гострого дефіциту пального та різкого зростання цін, передають Патріоти України. Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”. За їхніми даними, на низці автозаправок п...
Десятки тисяч добровольців подали заявки на вступ до Бундесверу з початку року. У поточному році армія Німеччини отримала близько 38,5 тис. заявок на службу, що на 24% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість нових призначень у німець...