"Відправили слідом за кораблем": ЗСУ знищили дві БМД-4М окупантів на Запоріжжі (відео)

Захисники України продовжують знищувати окупантів та їхню техніку. Так, на Запорізькому напрямку вони ліквідували дві ворожі бойові машини десанту БМД-4М, які в Росії вважають своєю гордістю, передають Патріоти України.

Відповідне відео показали на сторінці 72 окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців Збройних сил України. "Окупантам від ЗСУ не втекти", – запевнили військові

У 72-й бригаді зазначили, що знищені машини ворога кілька ночей поспіль "кошмарили" позиції українських піхотинців на Запоріжжі.

Тепер вони "вирушили слідом за кораблем", йдеться в повідомленні захисників. Як відомо, БМД-4М у Росії називають гордістю десанту. Ця машина може здійснювати глибокі рейди тилами супротивника і вести вогневу підтримку десантно-штурмових груп.

Крім того, БМД-4М здатна літати та плавати; її можна використати навіть у лісі. Може долати ухили 30 градусів, навіть не розганяючись.

Пускове встановлення калібру 100 мм може вражати протитанковими ракетами на відстані 7 км. Також у машини є два кулемети та тепловізор.

США допомогли Україні вдарити по Москві: З'явилися гучні подробиці атаки на НПЗ

середа, 24 червень 2026, 9:42

Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...

Трамп вражений далекобійними ударами СОУ по РФ та сповнений ентузіазму щодо України, — FT

середа, 24 червень 2026, 9:23

Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...