Військові РФ не хочуть повертатися з Казахстану: бояться, що їх відправлять на війну в Україну, - ГУР Міноборони

Військові армії Росії, підрозділи яких дислокуються в Казахстані, відмовляються повертатися, щоб не брати участь у війні проти України. Формальна причина відмови – відсутність спеціального повітряного транспорту, у повному складі задіяного у війні з Україною. Про це 27 серпня розповіли в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

"Насправді ж військові не хочуть поповнити склад окупаційного контингенту", – йдеться в повідомленні. При цьому російське командування не залишає наміру повністю вивести війська з території Казахстану, які були перекинуті туди в січні для придушення мітингів проти влади.

"Це близько тисячі військовослужбовців з повним озброєнням та технікою, які дислокуються поблизу критичних об'єктів інфраструктури – аеродроми, військові полігони, нафтобази, космодром Байконур тощо", – повідомили в українській розвідці.

Крім того, зазначається, що Росія майже повністю вивела свій військовий контингент із озброєнням та технікою з Таджикистану та Вірменії для перекидання до нашої країни.

"Путін у 2022 році зробив найбільшу дурість у своєму житті": Екс-розвідник розповів про страх диктатора (відео)

середа, 1 лютий 2023, 14:59

21 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін підписав свій смертний вирок як диктатор. Політично він уже мертвий. Таку думку в інтерв'ю УНІАН висловив колишній співробітник КДБ і російської розвідки Сергій Жирнов, зазначивши, що Путіну варто було п...

"Залізли в кишені захисників": Зеленського закликали повернути військовослужбовцям скасовані премії - петиція

середа, 1 лютий 2023, 14:52

З'явилася нова петиція із закликом повернути військовослужбовцям скасовані премії. Українці просять Володимира Зеленського переглянути рішення щодо зарплат захисників, яким "влізли в кишені", передають Патріоти України. Автором електронного звернення 3...