Вірменія готова атакувати, якщо військові Азербайджану не відступлять на схід

Демаркація міждержавного кордону після звільнення Карабаху погрожує перерости знов у бойові дії

Збройні сили Вірменії готові застосувати силу, якщо військові Азербайджану не покинуть територію країни в розумні терміни і без попередніх умов. У відомстві також зазначили, що переговори тривають і висловили прихильність до мирного вирішення конфлікту. Про це йдеться в прес-релізі Міноборони Вірменії, зазначають Патріоти України.

"Розпочаті 14 травня переговори все ще тривають. Однак у разі відсутності мирного врегулювання в розумні терміни, тобто, якщо азербайджанські військові не повернуться на вихідні позиції без попередніх умов. Збройні сили Вірменії залишають за собою право розв'язувати питання іншими способами, в тому числі силою", - підкреслюється в повідомленні вірменського відомства.

У Міноборони Вірменії зазначили, що обставини на вірмено-азербайджанському кордоні станом на вечір 18 травня не змінилися і залишаються спокійними. "Міністерство оборони надає важливість необхідності мирного розв'язання проблеми, високо оцінює зусилля різних країн і міжнародних організацій в цьому напрямку", - додали військові.

Нагадаємо, в останні дні відбулося чергове загострення у відносинах між Баку і Єреваном, оскільки в ході заходів з демаркації державного кордону азербайджанські військові, за заявою Єревана, зайшли на територію Вірменії. Прем'єр-міністр Нікол Пашинян заявив, що звернеться за допомогою до союзників по ОДКБ.

МЗС Азербайджану назвав реакцію Вірменії неадекватною. За версією Баку, згідно з мирною угодою після війни за Нагірний Карабах, в прикордонних з Вірменією районах розміщуються азербайджанські прикордонники.

При цьому виконувач обов'язків прем'єр-міністра Вірменії Нікол Пашинян направив лист президенту Російської Федерації Володимиру Путіну. У листі він попросив Росію надати військову допомогу Вірменії через черговий конфлікт в Нагірному Карабасі.

Байден "не давав" приземлитися: Літак з пропагандистами Кремля близько години кружляв над Женевою

вівторок, 15 червень 2021, 21:28

Посадку літака у Женеві російської делегації з кремлівськими пропагандистами затримали, тоді ж приземлився борт з американським президентом Джо Байденом. Російський лайнер був у «зоні очікування» близько години. За цей час повітряне судно з росіянами к...

Хай штрафи платять "лохи": Єрмак, його заступник та нардепи незаконно використовують номера прикриття на своїх автівках, як і син Авакова – ЗМІ

вівторок, 15 червень 2021, 21:18

Журналісти Bihus Info оприлюднили розслідування, в якому йдеться, що низка посадовців та наближених осіб їздять на номерах прикриття, повідомляють Патріоти України з посиланням на Bihus Info. У розслідуванні йдеться, що голова Офісу президента Андрій Є...