​Віцепрем’єр з євроінтеграції Кулеба заявив, що ЄС неминуче надасть Україні членство, та розповів, як це трапиться​

Наразі 62% українців підтримують вступ України до ЄС, членство у НАТО – 53%. Спостерігається тенденція до росту відсотків по обом напрямкам інтеграції

Головний в уряді Гончарука з європейської та євроатлантичної інтеграції констатував, що сьогодні Україна має безпрецедентну за глибиною Угоду про асоціацію з ЄС, проте на цьому не зупиниться, зазначають Патріоти України.

"Ми йдемо до членства в ЄС, навіть якщо сам Євросоюз ще над цим і не замислюється", - сказав віцепрем’єр Дмитро Кулеба в інтерв'ю Європейській Правді, підкресливши, що Україна відкидає будь-які альтернативні ідеї членству в ЄС.

За словами високопосадовця, щоб ЄС погодився на вступ України, потрібно стати для блоку "своїми".

"Для цього треба самим перестати бути частиною "русского мира". І саме цим ми зараз займаємося. Треба вийти з політичної сфери інтересів (Росії. – ЄП), припинити кидатися вліво-вправо, як ми це робили 30 років. Мовляв, тут ми прискорюємо євроінтеграцію, тут гальмуємо, тут ми рухаємося до НАТО, а тут оголошуємо позаблоковість. Ці метання потрібно припинити", - сказав віцепрем’єр.

Станом на зараз Кулеба не допускає, що ЄС в офіційних документах пропише перспективу членства України у блоці, проте переконаний, що це неодмінно трапиться.

"Але я бачу можливість прив’язати нас одне до одного ще міцніше, після чого ЄС буде набагато легше ухвалювати рішення про членство України. Я взагалі вважаю, що зрештою це буде неминучим. ЄС сам прийде і запропонує нам членство", - зазначив віцепрем’єр.

ЗСУ остаточно вивели з ладу міст дамби в Новій Каховці

субота, 13 серпень 2022, 6:09

У окупантів на правобережному плацдармі не залишилося жодної стаціонарної переправи через Дніпро для забезпечення 10-тисячного угруповання військ всім необхідним. Як повідомляє ОК "Південь", ракетно-артилерійські підрозділи завдали ураження автомобільн...

Одноразові солдати Пригожина: Майже всі завербовані "вагнерівцями" на війну в'язні загинули – росЗМІ

субота, 13 серпень 2022, 5:51

Варто пам'ятати, що то були не якісь 'фраєра' у військовій справі. 'Начать с чістого ліста' та 'іскупіть кров'ю' спокушали зеків, що колись належали до силових структур. За даними російського видання "Важные истории" майже всі ув'язнені двох російських...