Влада Мексики висунула звинувачення скандальному російському блогеру Макєєву

За інформацією російського консула в Мексиці, повертатися на батьківщину Макєєв не хоче "ні на яких умовах".

Мексиканці лінчували російського блогера Макєєва. Фото: reporteroshoy.mx

Влада Мексики звинуватила російського блогера Олексія Макєєва в навмисному вбивстві, а російський консул, який відвідав його, заявив, що повертатися на батьківщину Макєєв не хоче "ні на яких умовах". Про це повідомляють "РІА Новини", передають Патріоти України.

За словами консула в Мехіко Дмитра Болбота, росіянин доставлений в прокуратуру. В яку в'язницю його переведуть, суд визначить протягом 48 годин. В середньому розслідування подібних справ в Мексиці до винесення вироку займають близько трьох місяців.

Нагадаємо, Макєєв опублікував в YouTube відео, в якому ображав мексиканців, після чого жителі курортного міста оточили його будинок з наміром розправи.

Під час бійки Макєєв поранив ножем одного з нападників, який помер через кілька годин. Сам блогер отримав черепно-мозкову травму. 29 травня його виписали з лікарні і помістили під варту.

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...