Воювати скоро буде нічим: Окупанти масово дезертирують через непридатність розконсервованої техніки, - Генштаб ЗСУ

Російські окупанти в Україні почали дедалі частіше дезертирувати та здаватися у полон Силам оборони України через незадовільний стан своєї військової техніки. Значна частина озброєння та військової техніки, яку окупанти направили на Донецький та Новопавлівський напрямки, обмежено придатна або повністю непридатна до бойового застосування. Про це повідомили у вечірньому зведенні Генерального штабу ЗСУ у Facebook 27 жовтня, передають Патріоти України.

Зокрема, йдеться про зняті з тривалого зберігання танки Т-62. Зі свого боку українські захисники продовжують завдавати втрат ворожій армії. Протягом попередніх днів підтверджено знищення двох складів боєприпасів та понтонної переправи з військовою технікою противника у Херсонській області.

Впродовж поточної доби авіація Сил оборони завдала 14 ударів по районах зосередження окупантів та їхньої техніки. Підрозділи ППО збили ворожий гелікоптер та літак – за попередньою інформацією Ка-52 “Алігатор" та штурмовик Су-25.

Зі свого боку підрозділи ракетних військ і артилерії, за інформацією Генштабу, уразили два райони зосередження живої сили, озброєння і військової техніки росіян.

Українці не хочуть конфлікту з Польщею? Шо показали результати соціологічного дослідження

середа, 24 червень 2026, 18:50

Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...

Претензії до Трампа: Росія вперше звинуватила США у зриві домовленостей саміту на Алясці, - Reuters

середа, 24 червень 2026, 18:42

Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...