
На південь окупованої частини Херсонської області завезли 200 російських гвардійців, щоб придушувати бунти, які виникають серед росіян через невдоволеність командуванням. Про це повідомила керівник Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі інформаційного телемарафону, передають Патріоти України.
"Днями туди (на окуповану частину Херсонської області) було направлено десь 200 військовослужбовців росгвардії для того, щоб посилити тиск на місцеве населення й навести лад усередині підрозділів, де прокидається цей бунтарський дух", - розповіла Гуменюк. За її словами, морально-психологічний стан підрозділів окупантів не дуже високий - вони розгублені, мають бунтарський дух, вони не задоволені командуванням та забезпеченням.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...