Вся Англія бачить Україну-2022 як римейк Англії-1940, яка боролась віч-на-віч з Гітлером, - Піонтковський

Політолог Андрій Піонтковський зауважив, що Україна матиме підтримку Великої Британії незалежно від того, яка партія перебуває при владі. Про це він сказав в ефірі програми "Студія Захід з Антіном Борковським" на телеканалі "Еспресо", передають Патріоти України.

"Найпалкіші друзі України, які були на своїх посадах, Борис Джонсон, і Ліз Трасс. І ця політика не зміниться, це підтримка всієї Англії. Вся Англія бачить Україну-2022 як римейк Англії-1940, яка боролась віч-на-віч з Гітлером. Відставка Ліз Трасс принципово нічого не змінює. Якраз у ці дні міністр Великої Британії перебуває у Вашингтоні й цілком зрозуміло, що такий надзвичайний візит викликаний ситуацією з війною", - зазначив Піонтковський.

Політолог також додав, що і Сполучені Штати Америки, і Велика Британія жорстко засудили варварські бомбардування з боку РФ. "Підтримка Великої Британії, як найкращого та найближчого друга України, залишиться незмінною. Ми повинні подякувати прем’єр-міністерці, що йде, за той величезний вклад, який вона особисто зробила у напрацювання цієї британської політики", - підкреслив Піонтковський.

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...