
Шість озброєних зеків, насильно завербованих у "вагнерівці", втекли з тренувального табору в Луганській області. Тепер їх шукають на території Росії, інформують Патріоти України.
Як пише пропагандистська помийка "Царгород", ув'язнених привезли фактично на передову кілька днів тому. Чоловіки нібито погодилися підписати контракт з ПВК Пригожина. Однак після підписання "документів" вони схопили зброю і втекли на волю – подалі від смерті.
У групі ув'язнених перебувають три громадянина Узбекистану, один з Росії, інший з Білорусі, а також громадянин Киргизстану. Найімовірніше, всі вони засуджені за статтею 228 КК Росії — зберігання наркотиків, пишуть пропагандисти.
Зазначається, що зеки можуть вже перебувати в Росії. Їх оголосили у розшук в Ростовській області. "Пильних громадян просять не проявляти самостійність і не намагатися їх затримати", - йдеться в повідомленні помийки.
У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...
Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...