"Вторгнення з окупованого Криму малоймовірне": Як Путін може вдарити по Україні

Поверхня суші, яка з'єднує Україну з півостровом, досить вузька, щоб війська могли на ній накопичуватися і просуватися.

Якщо президент Росії Володимир Путін піде на відкриту війну проти України, вторгнення з окупованого Криму малоймовірно, швидше за все буде задіяна в основному авіація і Чорноморський флот. Про це в інтерв'ю розповів екс-народний депутат України, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, повідомляють Патріоти України.

"Я не думаю, що це буде якийсь окремий наступ з боку тимчасово окупованого Криму, тому що це не так легко здійснити. Поверхня суші, яка з'єднує Україну з півостровом, досить вузька, щоб війська могли на ній накопичуватися і просуватися. Швидше за все, будуть задіювати в основному авіацію і Чорноморський флот", - сказав Чубаров.

Він додав, що, як пишуть аналітики, за останні місяці присутність військових кораблів НАТО в Чорному морі зменшилася більш ніж в 2 рази, в порівнянні з таким же періодом минулого року. На це вплинув і коронавірус, і інші причини. Тобто НАТО як ніколи послабила контроль над акваторією Чорного і Азовського морів. Росіяни натомість не зупинили і не скасували ніяких своїх навчань, які вони проводять на півдні за участю авіації, незважаючи на коронавірус.

"Все залежить від того, наскільки будуть амбіційні плани у Путіна. Якщо він захоче "провчити" не тільки Україну, забезпечивши Крим водою, але і американців, то під ударом може опинитися Очаків у Миколаївській області, де США будують базу ВМС Збройних сил України" , - зазначив Чубаров.

Він також оцінив ймовірність того, чи може Кремль вдаватися до провокацій на материковій частині України. "Якщо в Кремлі підуть на силовий варіант, будуть використовуватися різні способи її застосування. Буде якийсь "гібрид", хоча це слово вже всім і набридло. На підтримку своїх військово-морських сил, росіяни будуть здійснювати терористичні акти - з одного боку для того, щоб запустити в суспільство відчай і страх, а з іншого - щоб посилити тиск здеморалізованого суспільства на український уряд", - вважає голова Меджлісу.

Джерело: Апостроф

Посол України прокоментував новину про "турецький Крим"

п’ятниця, 27 листопад 2020, 21:29

Туреччина не визнає тимчасову окупацію Криму і заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу. Російські ЗМІ знову відзначилися гучним фейком. Кілька російських видань написали про те, що президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган нібито заявив, ...

"Ополченцы" в шоці: Аксьонов виганяє на вулицю "героїв" Кримської весни

п’ятниця, 27 листопад 2020, 21:15

Коли "влада" вирішила виставити своїх "захисників" на вулицю разом з сім'ями, ті кинулися скаржитися до Аксьонова та незаконно обраного депутата Держдуми від Криму Михайла Шеремета. У цій публікації йдеться про те, що "влада" Криму вирішила виселити ро...