"Виліпили з пластиліну": Терорист "ДНР" з Чехії розповів, звідки у бойовиків танки

І знову виникає логічне запитання: "Що вони там курять?".

Павел Ботка на прізвисько Кавказ. Фото: idnes.cz.

Близько 20 громадян Чехії брали участь у військових діях на сході України по обидві сторони конфлікту. Таке припущення в інтерв'ю чеській газеті Mlada fronta Dnes висловив чех Павел Ботка на прізвисько Кавказ, що воює на боці незаконного в Україні організації «ДНР», пишуть Патріоти України з посиланням на Inforesist.

Кореспондент чеського ЗМІ Адам Гайок знайшов в Донецьку трьох чехів і одного словака, які вирішили воювати на стороні «ДНР».

У своєму матеріалі журналіст зазначив, що двоє з опитаних чехів вважають порядки в Донецьку, «де повстанці ввели смертну кару і де, за даними організації Human Rights Watch, загадково зникають люди», занадто демократичними.

«Я б тиснув набагато сильніше. Зараз все стало суворіше, але раніше була справжня анархія. Не деструктивна, а в стилі хіпі. Люди можуть говорити що завгодно, але мені наплювати», - заявив громадянин Чехії на прізвисько Бегемот.

На питання, звідки в розпорядженні «ДНР» виявилися танки, Бегемот відповів, що їх «виліпили з пластиліну».

"Є кордон, але йому немає кінця": Путін потрапив на влучну карикатуру через заяви про Палестину та Ізраїль

понеділок, 17 травень 2021, 10:25

Президент Росії Володимир Путін відзначився дивною заявою, що палестино-ізраїльський конфлікт, який загострився, нібито відбувається "в безпосередній близькості" від кордонів РФ і безпосередньо зачіпає інтереси її безпеки. З'явилася влучна карикатура н...

З архіву ПУ. Винуватцями Іловайської трагедії були Корбан і Коломойський, - естонський журналіст (відео)

понеділок, 17 травень 2021, 10:00

Відправка добровольців з Дніпра на штурм Іловайська - смертельно небезпечне завдання, оскільки бійці були непідготовлені і не мали потрібного озброєння. Одним з винуватців Иловайської трагедії, що забрала життя півтисячі українських солдатів, в серпні ...