З архіву ПУ. ​Компромат посипався як з "рогу достатку": У новопризначеного міністра економіки​ знайшли "московський слід"​ та додаткове незадеклароване майно в Україні

Петрашко, подаючи пакет документів, вказав, що багатий лише однією квартирою.

Призначений 17 березня 2020 року з подачі Зеленського на посаду міністра економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко в декларації про доходи не відобразив все майно, яким володіє його родина. Крім незадекларованого маєтку під Києвом новий "слуга Зеленського" забувся про квартиру в Москві, частка в якій належить його дружині - громадянці Росії та два позашляховика, зазначають Патріоти України.

У Держреєстрі нерухомості зазначено, що будинком в елітному котеджному містечку «Сонячна долина» в селі Романків під Києвом володіє дружина міністра. Метраж будинку - 409 квадратних метрів. Також в її власності тут - 15 соток землі.
Згідно з російським Єдиним державним реєстром нерухомості, дружина міністра (дівоче прізвище Позднякова) має у власності третину квартири на 109 квадратних метрів в Донському районі Москви (разом з матір'ю і братом). У реєстрі йдеться, що кадастрова вартість квартири становить 18 035 366 рублів (зараз це приблизно 200 тисяч доларів).
Відповідно до реєстру МВС, Ігор Петрашко - власник двох автомобілів-позашляховиків - Suzuki Vitara S (2016 випуску) і Land Rover Range Rover Sport (2017 випуску). Про них призначенець теж не повідомив в декларації.
Як повідомляють журналісти «Схем», сам Петрашко заявив, що не встиг правильно заповнити декларацію «через брак часу». Він пообіцяв зібрати всі документи і до встановленого терміну подати виправлені відомості.
Згідно з чинним законодавством, подати зміни можна протягом семи днів з моменту подачі самої декларації.

Окупанти змінюють напрямки своїх ударів: Представник ГУР Міноборони розповів, що стає головною ціллю для атак

середа, 22 березень 2023, 23:52

Ворог переорієнтовує напрямки для завдавання ракетних ударів по Україні. Енергетична інфраструктура залишиться під прицілом. Водночас головною ціллю стають військові об'єкти, а також концентрація військ ЗСУ і логістика. Про це в інтерв'ю розповів засту...

Майор, капітан і "вагнерівці": Офіцер ЗСУ розповів про свіжі втрати РФ (фото)

середа, 22 березень 2023, 23:15

На українській землі ліквідовувано ще низку російських окупантів, у тому числі знищений майор-"мобік" Дім Сундуков та капітан Рушан Тагаєв, повідомляють Патріоти України. "Вантажем 200" також стали два члени російської приватної військової компанії "Ва...