
Для врегулювання ситуації на Донбасі необхідна активна дипломатія, в тому числі зниження дипломатичної напруги. Про це на своїй сторінці в Facebook 18 жовтня 2019 року заявив нардеп від фракції «Слуга народу», голова парламентського комітету з зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Богдан Яременко, котрий раніше закликав відіслати інструкторів НАТО з України та необхідності поступок Росії, тому що у неї більше танків, зазначають Патріоти України.
“Пониження градуса дискусії в міжнародних організаціях, як компроміс з української сторони, цілком реалістичне рішення”, – написав він.
За його словами, «активна дипломатія» передбачає ослаблення антиросійських санкцій в тому випадку, якщо країна-агресор виконає низку умов. Якщо ж переговори будуть зірвані, то тиск на загарбника має бути посилений.
“Нам нескладно рекомендувати українським делегаціям не вживати термін “збройна агресія РФ проти України” у документах та проектах рішень. Зовсім нескладно. Як, втім, Росії нескладно повернути Україні всіх полонених, затримані військові судна, виконати рішення міжнародного суду про скасування рішення про заборону діяльності Меджлісу і допустити на територію Криму постійну моніторингову місію ОБСЄ. Ми ж готові до компромісів, – додав він.
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...