З архіву ПУ. Прикра карма: Що писав доброволець Денис Ятрань, котрий розгнівав Зеленського у Золотому, під час президентських перегонів

Ветеран-доброволець Денис Янтар, з котрим напередодні гаряче і неполіткоректно сперечався президент Зеленський у Золотому, в період передвиборної кампанії агітував за лідера «95 Кварталу» і навіть писав аналітичні прогнози про те, як розподіляться голоси виборців за того чи іншого кандидата, зазначають Патріоти України.

Янтар, глава партії «Національний корпус» в Миколаєві. Він всіляко натякав, що чинний тоді п'ятий президент Порошенко гідний тільки «кримінального терміну». Крім того, Янтар давав розклад посад у майбутній команді Зеленського. І його не бентежило, що за коміком варто олігарх Коломойський.

Ось витяги з його публікацій.

«Но теперь нужно понять, что Зеленский/Коломойский должен отдать за этот результат, т.к. без орг. сетки Тимошенко ему голоса нормально не защитить».
«Должность премьер-министра Украины это пост номер 2 в стране и тут у Зеленского/Коломойского дилемма: ведь нужно еще фракцию в парламент провести, а назначив Тимошенко авторитет подорвется серьезно. В этой ситуации, думаю, будут играть старые товарищеские отношения леди Ю. и Коломойского. Полагаю, они смогут договориться либо о премьерстве после выборов в парламент, либо о квоте ряда портфелей в правительстве сразу».
Майбутнім кандидатам Янтар дав свої визначення - у нього Порошенко - мародер, Зеленський - гуморист.
В кінці свого поста доброволець зробив такий висновок: «Мародер нас покинет, придет юморист. Что сказать, хоть поулыбаемся, это всяко лучше чем "офигевать“ с поступков Порошенко и его ко».

Після жорсткого діалогу із Зеленським у Золотому, коли президент по-хамськи поговорив із цим ветераном, його стрічка у Facebook вибухнула їдкими коментарями і саркастичними репліками. Янтарю нагадали його агітацію за Зеленського і результат, який він отримав, коли сподівався, що новий президент буде спиратися на людей.

Пізніше Янтар та інші добровольці, які стоять в Золотому, щоб не допустити розведення військ, записали відео, в якому запевняють, що стоять на своїй землі і нікуди звідси не підуть, не зважаючи на погрози Зеленського та його підлеглих.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 30 листопада

середа, 30 листопад 2022, 9:38

З 24 лютого по 30 листопада загальні втрати особового складу російських військ на території України орієнтовно склали 88 880 (+500 за добу). Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ. Крім того протягом доби знищено:

"Ми з ними боремося з 1240 року": Військовий експерт розповів, чи вплине смерть Путіна на закінчення війни РФ і України

середа, 30 листопад 2022, 9:22

Смерть російського диктатора Володимира Путіна ніяк не позначиться на ході війни Росії проти України - адже там війну підтримує не тільки він, але і його найближче кремлівське оточення. Про це в ефірі "24 каналу" заявив відомий військовий експерт і пол...