З архіву ПУ. "Считаю себя нормальным чуваком. Я - нормальный абсолютно пассажир": З'явився новий епізод спілкування президента Зеленського з "тими, хто ніхто" у Золотому

Розмова президента з ветеранами-добровольцями на Луганщині у жовтні 2019 року викликала величезний резонанс в Україні, зазначають Патріоти України. У Мережі з'явився черговий фрагмент спілкування біля вогнища. Деякі тези з розшифровки:

Зеленський: Діалог не вдається. Знаєш чому? Поясню тобі. У нашому спілкуванні я не вдаю із себе президента, бо я вважаю себе просто нормальним чуваком. У нашому з тобою спілкуванні ти видаєш себе за людину, яка все знає.

Доброволець: Ні. Я у вас запитую. Я не знаю, я у вас цікавлюся просто.

Зеленський: Ні. Ти не просто мене запитуєш. І ми з тобою не просто біля багаття говоримо... Я тобі просто раджу: трохи навчися поважати людей і бачити, хто перед тобою.

Доброволець: Я вас поважаю.

Зеленський: Я - нормальний абсолютно пасажир, і ми їдемо в одному поїзді під назвою "Україна". І я вважаю, що ми їдемо в правильному напрямку. Дофіга проблем. Дофіга людей, щодо яких висувають вимогу, щоб вони сіли в тюрму. Але якщо ти хочеш захищати Батьківщину... Дивись, це моя просто думка. В армію іди і захищай.

Також наприкінці наведеного фрагменту є епізод, котрий дуже обурив одного з присутніх воїнів, Бориса Ганзу, котрому президент запропонував піти послужити Батьківщині.


Нагадаємо також, що величезний резонанс викликала кинута в серцях фраза президента, що йому "по фіг" з ким укладати мирову угоду по Донбасу, то є з Москвою, чи її підрусними у "молодих республіках".

Коли друзям - все, а ворогам - санкції РНБО: Гончаренко в прямому ефірі подарував "слугам" контрабандні сигарети, котрі відкрито продають у Києві

субота, 25 вересень 2021, 9:33

Вся санкційна боротьба РНБО на митниці звелася до того, що на зміну чужим контрабандистам прийшли свої, котрі регулярна заносять долю на Банкову. Так само буде ї з законом про олігархів, запевнив нардеп. Антиолігархічний закон, який ухвалила Верховна Р...

Клянеться всім догодити: Шмигаль розповів, що буде з тарифами на газ та тепло для населення

субота, 25 вересень 2021, 9:10

Так, за його словами, тарифи на газ для населення залишаться незмінними. . "У травні ми запустили річний продукт для людей, де ціна на продукт складає менше 8 грн. Незалежно від коливань на біржах чи хабах ця ціна не змінюється весь опалювальний сезон...