"Зв'язок Єрмака і Зеленського з Деркачом проглядається не тільки у касетному скандалі. Оскільки, якщо копнути глибше, з’ясується, що люди Деркача після касетного скандалу, після публікації плівок з голосами людей, схожими на голоси Байдена та Порошенка весною 2020 року, зайшли в управління Національної енергетичної корпорації "Енергоатом". Це факт, який вказує, що в момент появи плівок, публікацій, пресконференцій Деркача, які він проводив з заступником генпрокурора Куликом, люди зайшли в управління дуже ресорної НАЕК "Енергоатом". І я стверджую, що ці призначення людей Деркача в НАЕК "Енергоатом" весною 2020 року, паралельно з публікацією плівок, були розплатою, виплатою за цю публікацію. За приховування того, що вищі посадові особи України брали участь у кампанії щодо дискредитації кандидата в президенти США Байдена", - заявив нардеп.
"Люди Деркача досі продовжують керувати НАЕК "Енергоатом" Мало того, що люди Деркача досі працюють в НАЕК "Енергоатом", так вони ще й проводять тендери на сотні мільйонів гривень. Не просто тендери, зараз проводяться тендери на сотні мільйонів гривень щодо закупівлі товарів та послуг для Запорізької АЕС, яка з початку війни захоплена росіянами. За даними Prozorro, на Запорізьку АЕС провів НАЕК "Енергоатом" тендерок на 566 млн грн. Ну і зрозуміла справа, у цих тендерах відбулося величезне завищення вартості товарів, які купували для захопленої росіянами ЗАЕС. Вони купують на 566 млн товарів, які передати туди чи надати в якості послуг не можуть. … А відбувається це тому, що люди Деркача досі керують "Енергоатомом" і проводять ці тендери. І призначив ніхто інший, як Кабмін Зеленського, відразу після публікації плівок", - додає Дубінський.
Нагадаємо, 19 травня 2020 року тодішній нардеп Деркач опублікував записи нібито Байдена і Порошенка. В "ЄС" заявили, що "сфабриковані фрагменти" - це російська провокація. Запис пресконференції доступний на ютуб-каналі Інтерфакс-Україна. 20 травня стало відомо, що у Раді є ініціатива про створення ТСК для оцінки оприлюднених нардепом Деркачем записів.
У серпні 2020 року розвідка США завила, що Росія використовувала депутата Деркача для впливу на вибори в США. Тоді ж з'явилися перші заяви про те, що з нардепом Деркачем за його "плівки" розрахувалися "Енергоатомом". Однак у компанії заявили, що нардеп Деркач жодним чином не пов'язаний із керівництвом "Енергоатому".
У вересні 2020 року США запровадили санкції проти українського нардепа Деркача, назвавши його "російським агентом". Тоді ж видання The Washington Post із посиланням на секретний звіт ЦРУ писало, що спецоперацією "плівки Деркача" керує особисто Путін.
У січні 2021 року США ввели санкції проти "слуги народу" Дубінського і ще 6 осіб і 4 ЗМІ "з оточення Деркача".
"Дубінський, який працює разом із Деркачем в українському парламенті, приєднався до Деркача на пресконференціях, покликаних увічнити ці та інші помилкові наративи й очорнити кандидатів у президенти США і їхні сім'ї", - заявили тоді у Мінфіні США.
У Харківській області затримали ймовірного організатора схеми уникнення мобілізації та двох його спільників. За свої послуги, за даними слідства, вони брали до шести тисяч доларів. Про це повідомив речник облуправління СБУ у Харківській області Владисл...
Протокол безпеки в Україні не змінився і, якщо немає повітряної тривоги, усі мають працювати. Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні 22 листопада, яке опублікували у Facebook, передають Патріоти України. За його слов...