"За законом все чисто, але є інша сторона": Експерт прокоментував перемогу на виборах судимого за вбивство екс-нардепа

Із результатів виборів випливає, що нашим виборцям все одно, за кого голосувати...

Екс-депутата Віктора Лозінського обрали головою об'єднаної територіальної громади без порушення закону. Оскільки судимість із нього знята. І зараз називати його судимою особою не можна. Лише такою, що відбувала покарання за важкий злочин, зазначають Патріоти України.

Однак є інша сторона: нашим виборцям все одно, кого обирати, вважає адвокат Сергій Старенький. "Є строки погашення судимості. В даному випадку за важкий злочин – 6 років, якщо з дня відбування покарання не вчинив нового злочину. Суд може це зробити до звершення термінів, якщо людина довела, що стала на шлях виправлення. Цим і скористався Лозінський, фактично визнавши свою провину. Але зняття судимості не є реабілітуючим фактором у даному випадку. І з результатів виборів випливає, що нашим виборцям все одно, за кого голосувати, злочинець чи ні. Головне, щоб був господарником, давав роботу. Це схоже на Стокгольмський синдром. І цим Лозінський ще раз довів, що він там "барин", і буде й далі всім і всіма командувати", - розповів у коментарі Старенький.

Зараз Підвисоцька ОТГ відноситься до Голованівської району, де в 2009 році і сталося вбивство. Головним конкурентом Лозінського був кандидат від "Слуги народу" Сергій Балицький, сім'я якого має агробізнес в регіоні. Балицький заявляв про погрози з боку Лозінського, але той заперечував це.

Сам Лозінський напередодні виборів дав інтерв'ю, в якому назвав себе директором агропідприємства і заявив, що домігся справедливості і зняв все судимості.

Довідка. Головою Підвисоцької об'єднаної територіальної громади на Кіровоградщині на виборах 25 жовтня обрали 57-річного Віктора Лозінського. Був депутатом від Блоку Юлії Тимошенко у 2007-09 роках. Відбував покарання за вбивство людини. Екс-нардепа затримали 1 березня 2010-го. Він із тодішнім начальником районної міліції, райпрокурором і єгерем 16 червня 2009-го закатували 53-річного Валерія Олійника із села Грушка Благовіщенського (тоді — Ульянівського, — ред.) району Кіровоградської області, який ходив мисливськими угіддями. У нього стріляли, добивали машиною.

У 2011-му році Дніпровський райсуд Києва ув'язнив Лозінського на 15 років, апеляційний зменшив термін до 14. Вищий спеціалізований суд змінив статтю з "умисного вбивства" на "нанесення важких тілесних ушкоджень, які призвели до смерті потерпілого" і відправив справу на новий розгляд. На підставі так званого "закону Савченко" екснардеп подав прохання про умовно-дострокове звільнення. 25 лютого 2016 року Бориспільський міськрайонний суд задовольнив його. А Дніпровський райсуд Києва зняв судимість з Віктора Лозінського. Відповідну ухвалу суду від 6 травня 2019 року було оприлюднено реєстрі судових рішень.

Джерело: Gazeta.ua

"Іскра" передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М

середа, 2 грудень 2020, 5:45

КП «НВК «Іскра» передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М, виготовлену в рамках державного замовлення 2020 року. У травні на підприємстві вже проводили модернізацію наявної на озброєнні радіолокаційної станції 19Ж6 до рівня 35Д6М. Сімейство радарів 35Д6 вже значний ...

Хіти тижня. "Давайте без політики": Аваков виступив з гучною заявою про повний локдаун в Україні (відео)

середа, 2 грудень 2020, 0:35

За словами міністра, жорсткий карантин повинен тривати в Україні 3 або 4 тижні. Глава Міністерства внутрішніх справ України заявив, що в країні необхідно в терміновому порядку вводити локдаун. Про це він сказав в своєму зверненні, повідомляють Патріоти...